Skocz do zawartości

www.antykwariacik.pl - nie ma strony w google


NID

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się tak ustosunkuję było było i było

Nikt z "mocnych" czy "popularnych" czy "marlboro" się nie wypowie bo flaki czasem nam się wypruwają

Dużo od roku się nie zmieniło w Seo (zalezy jeszcze co to znaczy dużo)

Diabeł w Seo tkwi w szczególach bo to one się zmienają ale ich wpływ na osoby dopiero zaczynający przygodę z Seo jest nikły.

Trzeba czytać forum samemu testować i nie oczekiwać że wrózka poda ci wszystko na talerzu.

Czasem jest chwilka to staramy sie coś doradzić ale nie można oczekiwać wszystkiego.

Szczególnie nowi Usery powinni pohamować się z postawą roszczeniową :spam:

Trudno żeby wszyscy "dobrzy" czy też "nie dobrzy" siedzieli na forum i nic nie robili tylko darmowo po raz 100 robili komus analizę i prowadzili go za rączkę

Czasem mamy czas a czasem nawał klientów spraw czy zycia osobistego nie pozwala nam udzielać sie charytatywnie jesteśmy ludzmi a nie robotami.

Post napisany przez Usera Nid to kopia miliona innych postów

Hellz ma racje ten topik nigdy sie nie zestarzeje https://www.forum.optymalizacja.com/ftopic2497-0.html i nie dlatego że ja go napisałem tylko dlatego że ludzie zawsze bedą przychodzic z takim pytaniem.

Pozycjonowanie to nie sprzedaż majtek w sklepie internetowym to długa mozolna praca okupiona testami sleczeniem po nocach i odsiewaniem ziarna od plew.

Wytrwałości w czytaniu i testach życzę :D

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda nowa strona jest u mnie indeksowana po ok. 48godzinach od wysłania na serwer, ale ma już na starcie linka z tej mojej z PR-4.(TU JEST) I żadne ramki w tym robotowi moim zdaniem nie przeszkadzają

Strona wczasy.and.pl z tego co widze, to nie jest na ramkach, wiec oczywiscie, ze te nie-istniejace ramki mu w niczym nie przeszkadzaja.

On np. z katalogu DMOZ pobiera dane co ok. 2 miesiące

Co 2 miesiace robi aktualizacje swojej bazy dostepnej pod directory.google.com ale nie o to chodzi w tym jak googlebot dziala, bo jak sie dostaniesz do dmoza to link do Twojej strony pojawi sie na setkach tysiecy klonow dmoza, wiec google wylapie Twoj link szybciej.

pretekstem do wstawienia swoich linkow z anchorem do tego tematu.

Kazdy ma swoje powody do pisania. :D

Moge Ci dac rade jak wiekszosc ludzi tutaj wstawia swoje linki. Otoz korzystaja z opcji podpis/sygnaturka w profilu. Wtedy nie trzeba tak jak Ty recznie pisac linkow tylko sie automatycznie pojawia pod kazdym Twoim postem. :(

Reszty komentowac nie bede, bo juz to bylo zrobione w sposob wystarczajacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności