Skocz do zawartości

Co najlepsze dla strony


Azer

Rekomendowane odpowiedzi

Mam coś podobnego (nie na Pomorzu).

W dłuższej perspektywie najbardziej opłacają się lokalni reklamodawcy i bezpośredni kontakt z nimi. Do mnie akurat zgłaszają się sami (serwis już kilka lat działa), jeśli jest z tym problem, to pomyśl o akwizycji reklam i bezpośredniej sprzedaży.

Jeśli serwis nie spełnia oczekiwań reklamodawców, to dostosuj go tak, żeby je spełniał.

Jak duża miescowość? Co jest na stronie oprócz aktualności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Również, chciałem poruszyć tutaj temat reklamy u lokalnych przedsiębiorców (potencjalnych reklamodawców). Może powiesz nam kilka słów o tym jak się zareklamowałeś? Czy było to coś w stylu "dajcie reklamę, zapłacicie i będzie widoczna". Niestety takie zdanie tutaj nie wystarczy.

Podobnie jak każdy inny produkt tak samo i w Twoim przypadku sprzedaż miejsca reklamowego jest produktem. Musisz go odpowiednio przedstawić swoim klientom. W tym przypadku proponuję wykonanie jakiś ulotek z ofertą, ewentualnie pozyskanie e-maili przedsiębiorstw z Twojej okolicy i sporządzenie oferty, konkretnej oferty zalet i zysków jakie przyjdą dla reklamodawców z korzystania z tej usługi.

Pozdrawiam

Zapraszamy na forum kredytowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Trzeba poszukać, pewnie, że reklamodawców trzeba poszukać. Ewentualnie założyć program partnerski i wymieniać się linkami.

Albo... jeszcze lepsza opcja - zainwestować w pakiet w firmy.net i pozwolić im na pozycjonowanie swojej strony. Są w tym specjalistami więc wiedzą co robią, a my nie musimy się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności