Skocz do zawartości

Ile trzeba wziasc za banner wyborczy?


jantar

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanko do mf

Dodalem moja stronke na probe do Twojego katalogu. I zastanawia mnie czy te linki (bo dodalem w trzech kategoriach) beda z anchorem a jesli tak to jakim. Cy nie ma takiej mozliwosci przy katalogach?

Pozdrawiam

wczasy w górach

pałac Rybokarty

wczasy na nartach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jantar. Otóż zaskocze Cię ale NIE mam żadnego serwisu turystycznego tak wysoko dlatego nie wiem jakie pieniądze z samej reklamy może generować taka strona. Podejrzewam że dziennie w jakimkolwiek programie reklamowym urwałbyś koło 35-45 złotych, no może z racji tej że teraz jest sezon to liczmy 50zł. Pomnóż to przez ilość dni kampani i masz SZACUNKOWY koszt reklamy na Twojej stronie.

Nie, to nie chodzi o to że NIE CHCE powiedzieć ile za to wziąść, tylko o to, że ja (może jestem inny, dziwny) jeśli coś sprzedaje to umiem to wycenić. Co ja powiem weź pincet i tyle krzykniesz a potem się okaże że mogłeś spokojnie zabrać 700 i będziesz miał do mnie żale?

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rozpowszechnianie wizerunku i nazwiska kandydata, ale takze hasla wyborczego danej partii

Chcesz je rozpowszechniać w swoim serwisie - twoja sprawa. Jednak wycenę, niezależnie dla kogo, zawsze opierałbym jednak o to, jakim serwisem dysponuję. Jeżeli powiedzmy serwis ma 300 wejść dziennie, to nie można sypnąć ceny jak na głównej stronie hm... dużego polskiego portalu :)

Chyba, że osoba, która ma to wykupić, kompletnie się nie zna, wtedy ok :twisted:

Poza tym chciałem podkreślić inną, ważną rzecz, któej wcześniej nie zauważyłem. Jeżeli twoja strona jest wyszukiwana pod "wczasy" to prawdopodobnie masz trafik z całej Polski, ale stawiam, że mniejszy z regionów typowo turystycznych. Jeżeli kandydat, z którym negocjujesz, startuje z takiego okręgu, to dla niego jest to średnio opłacalne. W ogóle nie reklamowałbym kandydata na posła w ogólnopolskum serwisie, tylko w serwisie lokalnym, bo po cholerę kandydatów na posła z Łodzi mają widzieć Górale i Mazurzy ? I tak na niego nie zagłosują ;)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodalem moja stronke na probe do Twojego katalogu. I zastanawia mnie czy te linki (bo dodalem w trzech kategoriach) beda z anchorem a jesli tak to jakim. Cy nie ma takiej mozliwosci przy katalogach?

Na próbe? Napisz ale na PW kiedy mam je usunąć.

www. frankiewicz.info/?c=16&o=0&start=20

Jakiej możliwości? Jak coś więcej pytań masz pisz na PW.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mf...

...tak, zaskoczyłeś mnie , ale zaskoczyłeś mnie takze tym że jak chcesz to potrafisz. A juz poważnie - zadając tutaj moje pytanie słusznie zakładałem ze mi ktoś coś podpowie. I dostałem to czego chciałem. Mam już punkt odniesienia. A swoja droga to nie myślałem że to moze być taka licząca się kasa. Dziękuję Ci Mf.

Na próbe? Napisz ale na PW kiedy mam je usunąć.

www. frankiewicz.info/?c=16&o=0&start=20

Jakiej możliwości? Jak coś więcej pytań masz pisz na PW.

Na próbę tzn. chcę zobaczyc jak szybkododacie mnie do katalogu, jak szybko Google to zaindexują i ile linków i z jakiej szukaczki mi tools'y pokażą.

Nie ma chyba powodu aby je usuwać z Twojego katalogu, przynajmniej z mojej strony. Ten link coś Ci chyba nie wyszedł i nie wiem o co z nim biega.

W pytaniu chodzióo o możliwość umieszczania anchora w linku z Twojego katalogu.

Na PW nie udało mi się tego wysłac, ale też nie widzę powodu aby coś ukrywać przed innymi z tego Forum.

Dzięki za wszystko.

Do Hellz'a...

...bardzo słuszne uwagi, ale to chyba nie moje zmartwienie, dobrze że tego jego sztab wyborczy nie czyta. :spam:

Dzięki za wszystko i wszystkim. Bardzo mi pomogliście.

Pozdrawiam

wczasy w górach

pałac Rybokarty

wczasy na nartach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to banner samoobrony albo lpr i innych palantow to za mniej niz 1 000 000 zl nie publikuj bo sobie zrobisz tylko obciach.

Co do reszty mozna pomyslec o badziej realnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BD...

...dzieki za troske, ale szczerze mowiac jeszcze nie wiem co to za opcja, i jeszcze szczerzej dodam że mnie to specjalnie nie obchodzi. Jeśli się dogadamy i opublikuję to nie z powodu sympatii ale dla kasy. ponadto muszę dodać że ja tak łatwo nie etykietuję ludzi, bo myślę (a nawet wiem) że w każdej opcji politycznej są zakały i ludzie. Bynajmniej nie krytykuję teraz Twojego podejścia do tej kwestii, bo wiem że nie pisałeś tego całkiem serio i że też dopuszczasz jakiś margines ludzi w lpr czy w samoobronie. (ale słusznie że tylko margines:)

Musze jeszcze dodać że tzw. ustroje demokratyczne nimi nie są. A co gorsza, są to jedne z najbardziej durnych ustrojów, choćby z tego względu, że w takim ustroju rację maja nie ci co ja mają, ale ci co mają większość.

Jesli sie ktoś odważy temu zaprzeczyć to ma w ryj! :twisted:

Pozdrawiam wszystkich anarchistów. :twisted:

wczasy w górach

pałac Rybokarty

wczasy na nartach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej nie krytykuję teraz Twojego podejścia do tej kwestii, bo wiem że nie pisałeś tego całkiem serio i że też dopuszczasz jakiś margines ludzi w lpr czy w samoobronie. (ale słusznie że tylko margines:)

Oj tutaj sie myslisz. Z gory przekreslam tego typu oszlolomow. Zreszta jak wiekszosc ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BD...

Oj tutaj sie myslisz. Z gory przekreslam tego typu oszlolomow. Zreszta jak wiekszosc ludzi.

Zdziwisz się ale ta Twoja większość na nich właśnie zagłosuje, zgodnie z fragmentem mojego poprzedniego posta:

w takim ustroju rację maja nie ci co ja mają, ale ci co mają większość.

Pozdrawiam.

wczasy w górach

pałac Rybokarty

wczasy na nartach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwisz się ale ta Twoja większość na nich właśnie zagłosuje

Chyba też musze zastanowić się nad reklamą na twojej stronie, skoro potrafi działać takie cuda :spam:

Demokracja to najgorszy z ustrojów, ale nikt lepszego jeszcze nie wymyślił”.

W pełni się zgadzam z tym stwierdzeniem. Demokracja ma wiele wad, ale nikt jeszcze nie potrafił wymyślić lepszego ustroju. To, że w kraju dzieje się jak się dzieje, jest tylko i wyłącznie winą wyborców, którzy dają się nabierać na piękne hasła i demagogię. Głosują na osoby, o których nie mają pojęcia... bo są na liście. A przecież teraz, w dobie Internetu, wystarczy użyć google, żeby dowiedzieć się, z kim mamy do czynienia i czy dobrze robimy, stawiając krzyżyk przy nazwisku kandydata... :D

Samoobrona i LPR to zbiorowiska demagogów, wyzyskiwaczy itp. Powołują się na piękne hasła, na chrześcijańskie wartości, do których tak naprawdę bardzo im daleko. Poza tym chciałbyś, żeby w rządzie znajdowali się ludzie dalece niekompetentni... Możecie mówić, że wykształcenie, to nie wszystko, ale każdy poseł/senator powinien mieć przynajmniej licencjat... bo jak potem taki człowiek z podstawówką (jak np. jedna posłanka Samoobrony) może tworzyć dobre, spójne, prawo i przepisy pomagające, a nie przeszkadzające obywatelom?

Nie znam się na samochodach, więc na siłę nie pakuję się do warsztatu samochodowego... Gdybym miał przejść operację, to wolałbym, żeby robił ją lekarz z ogromną wiedzą, niż portier z podstawówką... Dlatego też państwo powinni leczyć ludzie kompetentni, a nie CI, którzy mają lepszy budżet w kampanii i ciekawsze hasło wyborcze... Ale to już leży tylko w gestii wyborców...

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności