Skocz do zawartości

smalec z psow


Guszczyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Psy są takie mądre i przyjacielskie. Ile czasu poświęciliście innym zwierzakom zanim stwierdziliście że są głupie i nie potrafią "przywiązać" się do człowieka?

psy zucajace sie na ludzi sa podbudzane przez włąscicieli oraz maja sciskane obroze co pobudza w nich agresje
W jakimś innym kraju chyba żyjemy, może przyjedź się na jakąś wieś i zobacz ile psów biega luzem całymi daniami i nocami (w ogrodzonych gospodarstwach) a następnie podejdź do nich jak do przyjaciół. Być może znajdzie się rolnik który celowo wychowa tak psa ale zapewniam Cię że zdecydowanej większości nawet do głowy to nie przyjdzie.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że świnia zje wszystko. Wystarczy iść i naciąć pokrzyw, posiekać je, wymieszać z czymkolwiek (np. parowanymi obierkami ziemniaków) i świnka zje. Tyle, że dzisiaj zwierzęta hodowlane tuszone są paszami, które zawierają nawet resztki zwierząt.

Świnia też może być zwierzęciem domowym. Są specjalne rasy świń (mniejsze od tych które my znamy).

I te pokrzywy to dla niej najlepszy przysmak i zdrowy pokarm, ale tak jak piszesz, w masowych hodowlach karmią zwierzęta syfem i przez to powstają szalone krowy i świńskie grypy.

W naszej kulturze pies jest zwierzem domowym stąd to oburzenie, świnia, krowa jest do jedzenia, ale w Azjatyckich krajach jest na odwrót krowa jest zwierzęciem świętym, co kraj to obyczaj.

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W schronisku dla zwierząt w Białce koło Iłży psy były zabijane i przerabiane na smalec. Towar rozprowadzano w okolicznych sklepach. Dzięki interwencji Fundacji Viva! Akcja Dla Zwierząt i OTOZ Animals pseudo-schronisko zostało zlikwidowane.

Są klienci, jest towar!. Ludzie za kasę nawet swojego przyjaciela przemielą - to jest chore!

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedź się na jakąś wieś i zobacz ile psów biega luzem całymi daniami i nocami (w ogrodzonych gospodarstwach) a następnie podejdź do nich jak do przyjaciół.

Wystarczy rowerem przez wieś przejechać...

irek jezeli nie boisz sie psa nie robisz nieodpowiednich ruchow to cie nie zaatakuje...

To znaczy, że moja winą, że akurat jadę przez tą wieś na rowerze? I nie mówię tutaj o głupim biegnięciu i szczekaniu, ale o gryzieniu... - "gazem łobuza" można tylko potraktować (cytat z klasyka bajek dla dzieci; mam na myśli oczywiście gaz pieprzowy)

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irek jezeli nie boisz sie psa nie robisz nieodpowiednich ruchow to cie nie zaatakuje...

no przestań, pare lat temu pies mi ładnie potraktował nogawkę, a to z tego względu że jego pani nie potrafiła skrócić mu smyczy i sobie łaził z jednej strony chodnika na drugą i władował się przede mnie. i jaka w tym moja wina? że byłem w złym miejscu?

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pies mi ładnie potraktował nogawkę

Miałem to samo i to w chwili jak już zamykałem furtkę za sobą.

Jak przechodziłem przez podwórko to kundelek szczekał jak oszalały ale nie podszedł do mnie, a w momencie jak zamykałem furtkę doskoczył i poszarpał za nogawkę. Co prawda dobrze że tylko nogawkę, ale spodni szkoda.

Wtedy skurczybyka miałem ochotę przerobić na smalczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności