Skocz do zawartości

przesyłki z angli do polski


hejowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcę zamówić ubrania z GB ( miasto Brighton)

przesyłka od nich prosto do polski kosztuje 25 funtów

Czy ktoś nie zna jakiejś firmy kuriersko-spedycyjnej , która wysyła paczki do polski ?

(Może będzie taniej niż te 25 funtów)

Korzystałem już z usług POL AMER'a i jestem zadowolony , jednak to jest usa-pl,pl-usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT troche,nie wiem jak jest teraz ale 20 lat temu praktycznie kazdy list wysylany z GB ( a wysylalem wszystkie jako registered post) byl otwierany przez polska poczte, ginela zawartosc typu banknoty itd, pamietam ze nawet zaczalem w pewnym momencie umieszczac na zwnetrzy kopert krotkie opisy co jest w srodku z prosba o nie otwieranie.. w ktoryms momencie trafilem chyba na wrazliwego listonosza bo po chyba 2 miesiacach list wrocil z dopiskiem ze nie zostal odebrany..jednym slowem poczta polska czuwa ;)

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności