Skocz do zawartości

Google usuwa PageRank Toolbar


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

"Może za jakiś czas pojawi się Bing Rank"

Już jest :puknijsie: w panelu dla webmasterów Bing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

noo, bing to piękna wyszukiwarka, tylko nie słyszałem jeszcze żeby jakaś firma była zainteresowana pozycjonowaniem w tej wyszukiwarce, chyba za cicho o niej - jeszcze.

a co do pr, to przecież gogiel może stwierdzić, że ukrywa pr bo chce utrudnić pozycjonowanie i ukrucic handel linkami i co? i by przeszło że nie jest nic wart

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie słyszałem jeszcze żeby jakaś firma była zainteresowana pozycjonowaniem w tej wyszukiwarce"

A ja już dostałam ofertę pozycjonowania m.in. w Bing ;-) Ceny wynosiły 25% kwoty pozycjonowania w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie słyszałem jeszcze żeby jakaś firma była zainteresowana pozycjonowaniem w tej wyszukiwarce"

A ja już dostałam ofertę pozycjonowania m.in. w Bing ;-) Ceny wynosiły 25% kwoty pozycjonowania w Google.

niby nie duzo, ale biorąc pod uwagę, że w google się człowiek "namęczy" na top pozycje, to w bing dawno już strona na nich będzie :(

gratuluje klienta :(

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gratuluje klienta"

O ile jakiegoś mają na pozycjonowanie w Bing :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności