Skocz do zawartości

rotowane komentarze


jubi

Rekomendowane odpowiedzi

No tak i ja sie cały czas zastanawiam czy to nie jest podpuszczanie kolegi bo można też wnioskowac w ten sposób:

Skoro google troszczy sie o trafność wyszukiwań a wcześniej na stronie zmieniał się często content (np codziennie) to stwierdzi że pokazywanie tej strony w czołówce jest obarczone ryzykiem "nie trafienia".

To moja niczym nie uzasadniona antyteza, ale skoro podstawa to myslenie jak tworca wyszukiwarki to wlasnie taki alternatywny sposób wnioskowania zaprezentowałem

jubi

Wedlug mnie to jest dobry pomysl, bo masz zawsze swiezy content na stronie, a google to lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stas15

To nie przeczy temu co napisałem - każdy większy duży serwis często zmienia content, ale nie jest to nic nowego, od choćby lat znany skrypty PHP (podkreślam: server side) z serii "Dzisiaj są imieniny Franka, Cześka i Aureliusza". O wiele większą wagę ma siła linków.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności