Skocz do zawartości

Znudziło mi się forum wiec pomarzyć można:)


Kil Bill

Co widział byś w nowym kształcie forum po wakacjach??  

  1. 1. Co widział byś w nowym kształcie forum po wakacjach??

    • Pomniejszył bym ilość modów
      6
    • Zmienił bym wygląd forum
      9
    • Powiększył bym ilość modów
      3
    • Dodałbym subfora
      0
    • Nic bym nie zmieniał
      8
    • Pozmieniał bym nazwy działów i ich strukturę (opisz w wątku jak)
      1
    • Widzę inne problemy w funkcjonalności forum i opisze je w tym wątku
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
np. melassa Very Happy

No nie wiem nie wiem, kiedyś na poczatku przeprowadzałem totalną inwigilację modów (aby poznać wszystkie tajne metody, bo buźki przestały wystarczać ) i okazało się, że wszyscy mają po dwa jajka. 8)

Odkryłeś naszą tajną metodę droga permanetnej inwigilacji :cry:

Ta tajna 8) metoda to dwa jajka 8) :D

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta tajna Cool metoda to dwa jajka Cool Very Happy

Wyszło szydło z worka :D proponuje dopisać w temacie tajne metody pozycjonowania, nie bądźcie tacy samolubni.

Pracujemy obecnie nad trzecim :-$

A na powaznie o ile się da ..... ;)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem liczba modów i adminów jest wystarczająca, na forum nie burdelu i tak powinno być.

Można by nieco udoskonalić forum od strony wizualnej, naprawdę lubię niebieski ale bez przesady :spam:

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Można by nieco udoskonalić forum od strony wizualnej, naprawdę lubię niebieski ale bez przesady :spam:

Nie uwazasz, ze zawsze znajdzie sie ktos komu nie bedzie odpowiadal jakis kolor ? A to za czerwone , a to za rozowe czy tez za niebieskie...

W moim odczuciu najwazniejsza jest informacja (wiedza tu zawarta - więc bez 'burdlu' i śmicenia na forum), forowicze - gdyż to oni wnoszą wiedzę oraz funkcjonalność a jesli chodzi o grafikę (szatę) - zapewne są ładniejsze fora ale uważam, iż dobrze jest jeśli każdy buduje swoją markę (wizerunek) przez co jest łatwiej rozpoznawalny. Tę zasadę zastosowałbym też do wyglądu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zmartwie forumowiczów kryteria bycia modem są bardzo ostre :spam:

Zasady:

Trzeba minimum 3 lata mieć doświadczenia w tańcu przy rurce.

2 lata doświadczenia w wypiekach babki rurkowej.

Przejść 30 metrów prosto po wypiciu alkoholu metylowego.

Przynajmniej od dziecka grać na kobzie w zespole pieśni i tańca.

;):P:P:P:P

Wiec jak widzicie mało aplikacji spływa ale musimy dbać o poziom forum 8) Mało jest specjalistów ;):P

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyśmy dostali hm #-o ........................

Przyjmujemy tylko jedną jako miłosnicy horroru wersję reżyserską "przemineło z wiatrem" bez okrojonych scen erotycznych.

:spam:

A tak to [-(

A na poważnie jakieś 2 kandydatury już czekają od 3 miesiecy jak bedzie nowy design forum to liczba się pewnie powiekszy

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajnos Agentos Kubantos partyzantos :spam:

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności