Skocz do zawartości

Polska walka stulecia Gołota - Adamek


Tomahawk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
jak zobaczyłem zdjęcia z ważenia zawodników to jakoś nie daje większych szans adamkowi ;) Andrew górą :)
.. jednak "góral" górą ;)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, było widać że Gołota po pierwszej rundzie miał dość. Adamek był o klasę lepszy, co zresztą było widać :) Walka zakończyła się przed czasem, co według mnie było do przewidzenia.

mela zgadza się, wkurzało te bezsensowne wciskanie reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że ciosy Adamka na wage ciężką są zbyt słabe. Nokautował go 2 minuty i nie mógł. Normalny zawodnik wagi ciężkiej, przy dokańczaniu nie potrzebuje więcej niż 2/3 ciosy i jest zgon.

on dopiero wchodzi w ta kategorie, szkoda mi andrzeja bo worek wspomnien sie otwiera jak czlowiek przypomni sobie lata 90 ale co zrobic takie zycie, 40 lat na karku, czas spakowac zabawki i zajac sie czyms innym

a wracajac do pewnosci siebie adamka to na jego miejscu bylbym troszke ostrozniejszy, gdzie mu do braci kliczko? no ale za jakis czas... zobaczymy

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od samej walki - strasznie denerwujące te wciskane na siłę reklamy polsatu gdzie tylko się da.

skądś te 300 000 zielonych na głowę musieli wziąć :)

to było jasne kto wygra ;) Gołota za dużo cwaniakował zarówno na ringu jak i poza.

tak czy inaczej $300k za zmasakrowanie facjaty fajna kasa ;]

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=77723

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna i bardzo emocjonująca walka. Szkoda tylko, że Gołota się nie popisał. Na początku wyglądało jakby gardził Adamkiem i w ogóle gardy nie trzymał. Coś tam niby unikał, ale nie przejmował się ciosami Adamka. W sumie kto mu się dziwi? Tyle lat na ringu, tyle razy - za przeproszeniem - w mordę dostał w wadzie ciężkiej, że najmocniejsze ciosy Adamka były dla niego niczym. Tak mu się przynajmniej wydawało. Kibicowałem Adamkowi, ale zrobiło mi się żal Gołoty - pierwsza runda, a już się potknął i leżał, w trzeciej upadł na kolano, no a potem serie ciosów Adamka i po Gołocie.

Adamek może i dobry, ale nie ta waga. Jest szybki, ale słaby - wygrana z Gołotą wiosny nie czyni. Wyobrażacie sobie Adamka w walce z Wałujewem? Musiałby na drabinie chyba stać, żeby chociaż raz potężnie go uderzyć. Nie jestem przekonany, czy Adamek sprawdzi się w wadze ciężkiej, ale cóż. Szacunek dla niego za tę walkę.

A Gołota już jakiś czas temu powinien dać sobie spokój z boksem...

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie to zairytowało:

33% dla Adamka czyli 300k $

33% dla Gołoty czyli 300k $

34% dla Polsatu...

Po oglądnieciu tej walki mam lekkie wrażenie że ona była ustawiona..

Coż bukmacherzy robią swoje i da w łape komus nawet i pol miliona zielonych za przegranie walki to i tak wyjdą na swoje...

Coż ogólnie moża powiedziec że była to walka Dawida i Goliata :)

Podobała mi się jednak trwała chyba troche zbyt krótko...

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15' reklam a później walka, w której Gołota był tylko tłem dla Adamka. Jednak 9 lat różnicy wieku było bardzo widoczne w ringu. Szybkość po stronie "Górala". Moim zdaniem to koniec kariery Andrzeja i radziłbym mu to na prawdę zakończyć oficjalnie. Co do Tomasza to nic jeszcze nie udowodnił ale moim skromnym zdaniem jeszcze nie czas, by walczył z jakimś konkretnym zawodnikiem w tej wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności