Skocz do zawartości

Forum PiO spadło?


takun

Rekomendowane odpowiedzi

o_0 Jeszcze zaspany jestem. Ale czy dobrze odczytuję sugestie, że "takun" to moje alter ego?

Jeżeli tak, to chcę stanowczo zaprzeczyć takim podejrzeniom.

A miejsce na wykres jak najbardziej odpowiednie, potwierdza tezę postawioną w pierwszym poście :)

Czy sam temat wnosi jakieś wartości do PiO? Nie mi to oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziwne teorie spiskowe. Chyba panuje jakieś ogólne przewrażliwienie na forum.

Post użytkownika zakładającego temat nie wskazuje na próbę reklamy. Sensownym jest, jak ktoś posiada taki soft wklejenie zrzutu i nie widzę tutaj nic zdrożnego. Sądzę, że to przemęczenie materiału albo brak adrenaliny wywoływanej aferami.

Nie zauważyłem by Xann polecał coś konkurencyjnego w przypadku MKRa. Posty offtop powinny zostać skasowane bowiem nie wnoszą nic do dyskusji w owym temacie. W tym także ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności