Skocz do zawartości

LV i długie czasy ładowania linków.


mf

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nic nie wiadomo:

Hello, im aware of the slow server as its exactly the same for myself.

Over the weekend i rebooted the webserver.

This does not seem to fix it. I have noticed after about 8pm the server is fast again as it usually is.

Im trying to see find what can be causing this problem so please bare with me.

Sorry.

forum.link-vault.com/ftopic1333-0-asc-30.html

(Tak, ich forum cały czas działa).

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.08.2005 :: Problem usunięty

Problem z udostępnianiem linków został właśnie usunięty - system działa już prawidłowo.

nie wiem kiedy problem wystapił ale wygląda na to, że w przeciwieństwie do innych systemów linkuj.pl jest pod ciągłym nadzorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ekspress. Dla mnie linuj ma akurat plusa w porównaniu do linkora. No i linki z linkuj przy moich parudziesięciu tysiącach punktów jakby się pokazywały. Kurde nie ma fajnych systemów.

PS.

Strona LV już nie żyje od paru godzin. Pewnie zmiany..

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem trochę się wkurzyłem, bo mało, że Link Fault nie działał, to jeszcze serwer ze stroną konkursową :evil: Teraz wszystko działa.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności