Skocz do zawartości

Bukmacherka ;)


shpyo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gram, ale chętnie spróbuje z tego co mówicie, tym bardziej, że interesuje się angielską piłką.

Mogę dostać więcej informacji?

Zakładam konto, wpłacam na nie kase i za tą kase obstawiam tak? Coś więcej powinienem wiedzieć? Gdzie sie najbardziej opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Staraj sie nie obstawiać tak zwanych pewniaków, czyli nie wybieraj kursów niższych niż 1,50, bo na tym się nie da dobrze zarobić.

Stawiaj na początek pasywną stawkę i staraj się grać inne typy niż tylko 1x2 bo jest dużo więcej fajnych opcji.

Jeśli nie masz budżetu nie baw się w progresje ;) (nawet obstawiając małe stawki przy czarnej serii na 6 poziomie masz już 1000zl ;) )

Nie podpalaj się lifem, nie graj jeśli nie oglądasz meczu.

Jeśli chcesz obstawiać tenis zobacz jak dany buk rozlicza krecze.

Przy typach za większe stawki patrz jak obstawiają inni, szukaj na różnych bukach dobrych kursów.

No i jeśli masz duży budżet możesz się pobawić w surebety, czyli jedyny pewny zarobek na bukmacherce, ale tutaj odrazu mówie, wygrywasz jakieś 2% wstawionej sumy i ciężko znaleść dobre surebety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szl3o: na surebetach jak najbardziej sie da zarabiac. Ty poprostu najprawd. trafiles na sytuacje gdy kursy byc moze byly odwrocone.. Surbety najladniej wychodza pod spadki i gdy mozna odstawiac w bukmacherach azjatyckich gdzie mozna obstawiac za ogromna kase. Praktycznie codziennie jest sporo surebetow do gry i mozna na tym zarabiac tylko trzeba miec czas i sporo kapitalu rozlokowanego u wielu bukow + na mb i nt

Fikas: z tych 50 zl 2000 zl w 2 dni to musialbyc ostry fart czasem tak sie trafi :) ale na grubsza mete tak sie nie da zarobic bowiem zarabia sie glownie na singlach, a kupony ako prowadza zazwyczaj do bankructwa w dluzszym okresie czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet under/over jest bardzo dobrze obstawione na LM. Oddsmakerzy wiedzą wszystko o drużynach i kursy są perfekcyjnie ustalane i faworyt według kursów jest naprawdę faworytem :P Szukać value polecam raczej na niższych ligach czytając fora klubowe - tam wiedzą najwięcej i często można złapać informację jeszcze przed bukmachere a takie coś oczywiście niesie ze sobą wartość.

tutaj moje porady bukmacherskie experience mam 8 letnie - także co nieco wiem i nie jedno widziałem :P

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz wychodzi na to że bukmacher to instytucja charytatywna, skoro prawie każdy wygrywa i jest plusie :P mam kilka kont w PP i jeszcze zdziwilibyście się jaki dochód może wygenerować dla mnie kilkanaście poleconych, także ja jakoś nie wierze we wszystkie posty w tym topicu, rzeczywistość jest bardziej brutalna :P

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że bukmacherzy są nastawieni na zysk i początkujący gracze raczej przegrywają, bo:

  • albo się do tego nie nadają
  • mają problemy z matematyką
  • słabo znają się na sporcie

Jeśli ktoś potrafi oszacować szansę obu drużyn na podstawie informacji, których bukmacher jeszcze nie ma i jeszcze nie zdążył zareagować ze zmianą kursu na takie zdarzenie, to masz value. Często bukmacherzy niestety wyłapują takich graczy i po prostu po jakimś czasie zakładają tak zwane limity - czyli nie da się za dużo postawić/wygrać - poniżej małe porównanie :)

Z graczami i bukmacherami jest tak samo jak z firmami hostingowymi i webmasterami :)

Jak masz małą stronkę z 10 odwiedzinami dziennie to home.pl i nazwa.pl jest zadowolona z takiego klienta a jak widzą, że jesteś użyszkodnikiem zjadającym im transfer i generującym za dużo zapytań do bazy to Ci podziękują, bo przynosisz im stratę :)

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności