Skocz do zawartości

[prywata] GPS


outofmatrix

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę zmienić swojego gpsa.

Do wydania do 1kpln.

W skrócie potrzebuję podstawowych rzeczy:

- możliwość bezproblemowej aktualizacji,

- mapy PL i Europy,

- automatyczna podpowiedź po zmianie trasy (to chyba standard),

- fotoradary

- nie za duże rozmiary

To chyba wszystko. Możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Lark? Ja bym odradzał ten sprzęt. Pracowałem ze 3 lata temu w serwisie w jednym z większych sklepów z masą oddziałów w Polsce. Często do nas przychodziły Larki (w porównaniu Kupione do Reklamowane). Częściej niż inne marki. Być może coś ruszyło u Larka ale ja bym nie polecał. Jest to coś w stylu "Manta" czyli po prostu sprzęt do hipermarketów, a tam się takich rzeczy nie kupuje :)

Ja bym polecał firmę Mio. Fakt faktem nie jeżdżę nie wiem ile, ale dziennie robię około 150km i raz w miesiącu jadę w Polskę i mnie zadowala.

Mam model Mio Moov 200 PL.

multikonto, recydywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj kupiłem Mio moov 200 pl za 274 zł + kurier, sprzęt ma dobre opinie

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj kupiłem Mio moov 200 pl za 274 zł + kurier, sprzęt ma dobre opinie

Dokładnie :rolleyes: Tanie i dobre :)

Otóż posiadam sprzęt kupiony jakiś rok temu i nie sprawuje się to za dobrze :-) Przynajmniej na oprogramowaniu Mio.

Nawigacja potrafi się zawiesić, wyznacza nieoptymalne trasy, głosowo jest fatalna - żeby coś zrozumieć koniecznie trzeba połączyć wzrok i słuch.

Także jesli ten Mio to z innym softem.

Btw, gdzie/jak mogę zmienić ten soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał, liczy się soft, a nie sprzęt

na Polskę najlepsza podobno jest AutoMapa, a po za granicami kraju TomTom

o Miomap można poczytać na Ceneo, jedni narzekają inni mówią, że starcza, ale szału nie ma

co do zmiany softy, możesz sam zmienić wystarczy kabel do kompa i poczytać trochę w necie

możesz także poszukać w okolicy magika od nawigacji, co Ci to zrobi za 100 / 200 zł

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bawiłem się kilkoma GPS'ami. Najlepiej ze wszystkich wyszedł układ PDA od Pentagram + Program AutoMapa Nie warto kupować gotowych bo to jest tak samo jak z komputerami z biedronki.

https://allegro.pl/item790054555_nawigacja_...automapaeu.html

Przykładowy config.

Nie moja aukcja, jeżeli nie można linków do aukcji to sorry.

Polskie wsparcie serwerowe i komputerowe - Outsourcing IT, instalacje smarthome i sieci komputerowe. Poznaj nasz Blog z nowinkami IT oraz najlepsze darmowe oprogramowanie RustDesk do zdalnego dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem mio moov 200.

Ja dałem za niego akurat okazyjnie 130zł.

Ale jak inni wspomnieli za niewielką kasę można go dostać i świetnie się sprawdza.

Odblokowanie jest bez problemu, wszystko można sobie pozmieniać, powgrywać bez jakiejś wiedzy, w necie jest wiele informacji na temat ten nawigacji i softu do niego.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja Mio też bym raczej odradził. Mam Moov 330 od maja. Pojechałem z nim na wakacje do Chorwacji, sprawdził się w raczej w miastach niż w trasie (w trasie zdarzały mu się baaardzo odjechane błędy). System głosowy jest żenujący - brzmi to tak, jakby składnię opracowywał obywatel Somalii, który polskiego uczył się po angielsku w Kazachstanie. Komunikaty są niestety na początku mylące, da się do tego przyzwyczaić ale pytanie - czy warto? W końcu jak ktoś sprzedaje polską wersję to mógłby zadbać o to, żeby była przynajmniej na średnim poziomie. No i wreszcie klapa sprzętowa - kawałek wtyczki został mi 2 tygodnie temu w gnieździe zapalniczki. Zwarcie (najprawdopodobniej, bo nic innego się nie działo ostatnio) załatwiło mi żarówki w dwu reflektorach i dwa bezpieczniki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Pentagram Nomad.

Wyszedł niedawno nowy model - 5220.

Kosztuje około 400zł.

Ekran 4,3", odblokowany system, bodajże 1GB pamięci wewnętrznej, bluetooth, transmitter FM (możesz ustawić radio samochodowe, żeby zbierało fale z GPS, przez co będziesz słyszał komunikaty w głośnikach samochodu; możesz wgrać również mp3 i filmy i też słuchać przez głośniki samochodowe).

Jakiś rok temu wyszedł model 5210, został przyjęty bardzo dobrze przez użytkowników. Usterki, które zostały zgłoszone, zostały podobno w tym nowym modelu naprawione.

Link do dyskusji o nowym Pentagram Nomad GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności