Skocz do zawartości

[wykonam] Arty do Precli + dodanie - czytaj opis !


gerdi

Rekomendowane odpowiedzi

Pisaniem artykułów do precli zajmuje się od marca 2007 udało mi się stworzyć listę dobrych precli. Wiem gdzie i jak skutecznie dodać. Dodaje do WordPressów, ponieważ część jest niemoderowana a patrząc na moderowane to szkoda czasu tracić, ze względu na opieszałość moderatorów. A czasem chcemy szybko coś podlinkować, więc moderowane precle raczej odpadają. Zresztą z tego co widzę to część moderowanych jest jakby "porzucona".

Dzięki temu, że działam od dłuższego czasu, mam możliwość dodawania artykułów do wartościowych precli, w których możliwość rejestrowania nowych użytkowników, jest już zablokowana.

Jestem zarejestrowany w ponad 3000 precli WordPress, dzięki czemu mam możliwość wybrania tych najbardziej wartościowych. Listę precli tworzę "na bieżąco" dzięki temu że dodaje spore ilości artów, cały czas uaktualniam listę dobrych precli - których zazwyczaj jest 350-450 sztuk. Zatem tylko co 7-8 powstały do tej pory precel nadaje się do użytku. Daje to obraz tego jak ważne jest odpowiednie dobranie precli.

Artykuły, które piszemy są tematyczne, unikatowe, pisane dla specjalnie dla każdego klienta. Artykuły pisze w Wordzie więc sprawdzam pisownię.

Mogę zaoferować teksty pisane ręcznie, jak również teksty wykonane losowarką - przy czym każdy tekst będzie sensowny i unikalny.

Zawsze teksty dodaje do precli ręcznie.

Dlaczego warto dodawać ręcznie ?

- dodawarki omijają wiele wartościowych precli

- ponieważ można zadbać o wszystkie szczegóły, przykładowo precle WP, różnią się wtyczkami, takimi jak tagi, tytuł czy słowa kluczowe, które najlepiej jest wypełnić aby zwiększyć linkowanie wewnętrzne

- widzę które są preclami tematycznymi i wiem jakie strony mogę do nich dodać

Jak umieszczam linki w artykułach ?

Artykuły posiadają około 1000 znaków. W artykule można umieścić do 3 linków. Można to zrobić na różne sposoby:

- 1 link do strony głównej

- 1 link do strony głównej i 1 do podstrony

- 1 link do strony głównej i 2 do podstrony

Jak również

- 1 link do strony głównej, 1 do poprzedniego wpisu w preclu

- 1 link do strony głównej, 1 do podstrony i 1 do poprzedniego wpisu w preclu - dzięki temu zwiększymy szansę zaindeksowania wpisu, nawet bez linkowania zewnętrznego.

Jak dodaje artykuły ?

Dodaje Tagi, oczywiście tematycznie zgodnie z tematyką artykułu, zazwyczaj 5-10 sztuk, jak również słowa kluczowe. Dodanie większej ilości tagów pozwala dodać wpis do większej ilości podkatalogów, utworzonych, przez tagi.

Jakie precle wybieram ?

Dodaje miesięcznie ponad 2000 wpisów do precli, stworzyłem swoją listę precli, której się trzymam, oczywiście lista się zmienia, powstają nowe precle inne znikają. Staram się omijać precle postawione na domenach, które wydają się być docelowo przeznaczone na inne serwisy.

Najczęściej kieruje się :

- wielkością site

- wiekiem domeny, a właściwie wiekiem przebywania precla na domenie

- popularnością wśród osób dodających

- PR

Oczywiści patrzę jak indeksują się w nich wpisy, które dodaje – i właściwie to jest dla mnie najważniejszy wyznacznik wartości precla.

Najczęściej wybieram precle niemoderowane, ponieważ wpis pojawia się natychmiast i przykładowo, wiem jaki adres – wpis podlinkować do indeksacji. Poza tym wiele precli moderowanych wygląda na „porzucone” którymi moderatorzy się nie interesują, więc bez sensu dodawać wpisy. Lub też rzadko zaglądają , a czasem wiadomo chcemy szybko podlinkowac jakąś stronę.

Staram się również różnicować wybierane precle, pod względem różnicowania właścicieli, aby uniknąć sytuacji kiedy ktoś stwierdzi, że jednak przeznaczy domeny na inne zaplecze, i precle znikną.

Jak wykorzystać precle ?

- utrzymywanie pozycji

- dodatek, do własnego zaplecza, czy systemów wymiany linków

- indeksacja strony

Najczęściej do zaindeksowania strony proponuję 10-15 wpisów. Co do pozycjonowania, to już indywidualnie w zależności od strony, mogę zasugerować sposób dodawania precli, pod względem ilości wpisów, rozłożenia w czasie, jak również rozłożenia mocy, na poszczególne frazy.

Wiele wpisów sama się indeksuje, więc przy odpowiednim doborze precli można je pozostawić bez linkowania, a one same się powoli poindeksują – „naturalnie”.

Wystawiam Faktury Vat

Klient zawsze otrzymuje raport.

Co do cen, ustalamy indywidualnie: 2,15 zł netto z losowarki, 3,5 zł netto pisane z palca.

Oczywiście teksty z losowarki są unikalne i sensowne, sam wprowadzam wszystkie synonimy.

Możemy zrealizować duże ilości.

Wydaje mi się ze opisałem chyba wszystko. W razie pytań:

Websy.pl Gerard Miłosz

ul. Żeromskiego 11/13

24-100 Puławy

tel. 697715522

NIP: 716-254-81-05

gg: 8288255

email: gerdi1 (at ) wp.pl

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności