Skocz do zawartości

nowe cuda na allegro


asusek5

Rekomendowane odpowiedzi

Cena z kosmosu, a nawet jeżeli działa tak jak on to opisuje to przy 1000 odwiedzin 1000 kliknięć w reklamę to stosunkowo dużo i w programach PPC długo chyba nie pożyje.

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest podaż jest i popyt, trochę ludzi jedzie po pandzie i korzysta z różnego rodzaju "pomocników", co do ceny to w sumie jest z czego robić rabat, ktoś sie zapyta poza allegro i pewnie cena spada 50% (przynajmniej ja sie spotkałem z takimi metodami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to na prawdę jest skrypt autorski przez ich "Grupę Expretów" czy kolejny skrypt przerobiony ze scriptmafia, bo i takie cwaniaki siętrafiają.

Polskie wsparcie serwerowe i komputerowe - Outsourcing IT, instalacje smarthome i sieci komputerowe. Poznaj nasz Blog z nowinkami IT oraz najlepsze darmowe oprogramowanie RustDesk do zdalnego dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po poziomie języka użytego w opisie aukcji, pod hasłem "grupa ekspertów" kryje się gimnazjalista.

Krótka analiza:

Skoro używa IP użytkownika, wyklucza to curla. Ajax nie pozwala otwierać stron z zewnętrznej domeny. Pozostaje iframe lub ewentualnie popup/popunder.

Samemu taki kod można napisać w 5 minut + parser do wyłapania url reklamodawcy 2 do 10 minut.

Żenua...

e-weblink uznałem za najgorszy system wymiany linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytałem(jak to działa) i dostałem taką odpowiedz: " działa to na zasadzie że wklejamy na swoja stronke pewien kod html *czyli ten skrypt* w pewnych linijkach wstawiamy kody z programów które chcemy reklamowac np ceneo.pl afilo.pl itd. każdy kto wejdzie na naszą stronę od razu nabija ten klik

tym samym zarabiamy

gdy dbamy zeby nie przekroczyc crt oraz nie zarabiamy na dzien nie wiadomo ile to problemu nie ma, pieniądze wypłacą. wystarczy 8 zł z każdego serwisu dziennie, a mając ich np 10 mamy 80 dniówkę i spoko :) "

a pytając, o autora:

"ja z moimi 3ma kumplami ze szkoly rozpracowałem ten sposób jak robilismy stronki na zaliczenie to od razu się domyslilismy jak można to użyć w celach zarobkowych ;)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z życia wzięta:

Umieściłem link tekstowy z Ceneo w takim miejscu, że jak się okazało - sporo osób klikało w niego przypadkowo. Po paru dniach był mail od AM'a że bounce rate z tego LT jest ogromny i że jak tego nie usunę to oni mnie usuną.

Przez takich debili zmniejsza się zaufanie do wydawców, potem się trzeba tłumaczyć dlaczego tu był taki CTR, a nie inny.

Mam nadzieję, że któryś z managerów zdobędzie jego maila, sprawdzi czy czasem nie ma go w systemie i go wywali na zbity pysk.

Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce polecam korepetycje. Znajdziesz tam bazę korepetytorów z całej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co to kupią są zbyt głupi żeby należeć do jakiegokolwiek programu

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś sprzedaje iframe po 300zł, bo chce się pewnie odkuć za "portale", które ostatnio kupił :)https://allegro.pl/item743816060_743816060.html

Chyba nie zarabiają tyle co miały :) Sam padł ofiarą naciągacza, zobaczył że na tym można zarabiać(na wciskaniu kitu) i zaczął sam kombinować...

e-weblink uznałem za najgorszy system wymiany linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności