Skocz do zawartości

"Pandemia" ptasiej grypy czyli zmowa farmac. i ITI


jesu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Czy tez macie takie wrazenie ze producent leku tamiflu albo i ktos inny skutecznie lobbuje w telewizji TVN i TVN24 aby wymusila ona na rządzie RP zakup szczepionki? Ta cala pseudopandemia gdzie odnosi sie wrazenie ze nawet i w Polsce to sie trupy po ulicach walają (dotychczas - 0 zgonów), chaos informacyjny, wykluczajace sie doniesienia z Ukrainy juz mnie wkurzyly na tyle ze bojkotuje i nie ogladam tych telewizji, szczegolnie tvn24.

Mam wrazenie naprawde ze firma ROCHE (producent) sowicie zaplacila dziennikarzom tvn24 za wmawianie nam ze bez ich szczepionek zaraz umrzemy. ITI musial dostac sporo kasy, dziennikarze moze wczasy na majorce a my mamy wierzyc ze jak sie nie zaszczepimy to bedzie tragedia i na 100% zachorujemy na ah1n1. Tylko (jak pani minister mowila dzis w sejmie) nikt nie krzyczal o pandemii jak w polsce ktoregos roku MILION OSOB zachorowalo na zwykla (prowadzaca czasem i do smierci !) odmiane grypy?

Dzis np po przemowieniu Pani minister gdzie racjonalnie przekonywala do swoich racji - ze nie ma panki, nikt nie umiera, bylo 100 przypadkow (w 40 mln kraju) gdzie trzeba bylo uzyc leku na ah1n1. Zamiast skomentowac ze ok nic sie nie dzieje moze faktycznie ma racje - poczekajmy na zakonczenie badan klinicznych to owe dziennikarzyny z tvn24 z przerazeniem w oczach stwierdzily ze nikt nie dostanie szczepionk do lutego? A co ? Byla jakas umowa miedzy wami i wczasy na kanarach sobie odleca jak nie uda sie wplynac na demokratycznie wybrane wladze?

Ohydne to, naprawde - ohydne

//edit: chodzi oczywiscie o swinska grype nie ptasią - sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam TVN24, więc siłą rzeczy nie śledzę tematu świńskiej grypy w tej telewizji, ale w internecie można przeczytać mnóstwo komentarzy na ten temat. Najgłośniej jest o wywiadzie, jakiego udzieliła minister Kopacz w "Kropce nad i".

https://www.tvn24.pl/8277,1,kropka_nad_i.html

Z ciekawości obejrzałem cały wywiad i rzeczywiście nie można się oprzeć wrażeniu, że coś tu bardzo śmierdzi. Ewidentnie Olejnikowa nie chce zrozumieć tego, co się do niej mówi.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez krótką chwilę na onecie jako pierwszy news pogrubiony była informacja, że od szczepionki w jakimś tam kraju zmarły nagle 4 osoby.

Wszedłem chwilę później na onet a tam pierwszy news...: 193 osoby w Polsce zarażone grypą AH1N1 i coś o konieczności szczepionki...

A newsa o 4 zmarłych osobach od szczepionki już nie byłol..

No sorry, ale coś tu śmierdzi też..

Ten wywiad w TVN24 również pokazuje, że niektórzy na siłe chcą przekonać opinię publiczną że epidemia czai się za kazdym rogiem i bez szczepionki umrzemy wszyscy

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24 tak jak inne stacje telewizyjne żyje z "oglądalności". Czym więcej ludzi uwierzy w "nadchodzącą tragedię" umierania ludzi na grypę, tym większą będą mieli oglądalność "walczący o ich dobro".

Nie oszukujmy się, media nie walczą o dobro ludzi tylko o zyski.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może być "ewidentnie widać", coś co jest oczywiste? Tylko ktoś żyjący do tej pory w nieświadomości, może być zdziwiony lub zaskoczony.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ktoś żyjący do tej pory w nieświadomości, może być zdziwiony lub zaskoczony.

To jest jak wyjście z Matrixa. Gdy sam (już kilka lat temu) zacząłem dostrzegać do jakiego stopnia jesteśmy manipulowani przez media to się załamałem.

Nie powinno się przyjmować jako pewne to, czego sami nie możemy sprawdzić co najmniej w kilku róznych źródłach. Takie niestety jest współczense życie.

Kiedyś myślałem, że to bardzo dobrze, że istnieje telewizja i informuje nas codziennie o różnych rzeczach. Teraz uważam odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem, że to bardzo dobrze, że istnieje telewizja i informuje nas codziennie o różnych rzeczach. Teraz uważam odwrotnie :)

Z tego samego powodu nie oglądam TV praktycznie w ogóle a tym bardziej programów informacyjnych.

Jedynie mecze na żywo lub co lepsze filmy, których nie widziałem jeszcze do tej pory.

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności