Skocz do zawartości

[Prywata] Pomoc w doborze lektur z dziedziny SEO


Mastiff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W tym roku przyszło mi pisać pracę licencjacką. Wybrałem temat "Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych". Praca będzie skupiała się na działalności (algorytm) wyszukiwarek (wiadomo głównie G) oraz poruszała tematykę jakie znaczenie ma pozycjonowanie dla użytkownika końcowego, firm etc.

Potrzebuję bibliografii jednak ograniczone fundusze 250zł (resztę będę miał w czytelni naukowej ale dostępne tylko na miejscu) dlatego proszę o pomoc w doborze lektur, które zakupię w księgarni internetowej.

1. KOBIS, Paweł - "Marketing z Google : jak wejść na pierwszą pozycję : techniki pozycjonowania a spam" 38,5zł

2. BATTELLE, John - „Szukaj : jak Google i konkurencja wywołali biznesową i kulturową rewolucję” 28,5zł

3. Thurow Shari - „Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych” 47zł

4. Walter Aaron - „Witryny nie do ukrycia. Jak zbudować stronę, którą znajdzie każda wyszukiwarka" 45zł

5. Robert Nowaczyk, Łukasz Sosna - „Sekrety pozycjonowania w Google” 19zł

6. Jerri Ledford - „SEO. Biblia” 79zł ??

7. Bartosz Danowski, Michał Makaruk „Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi” 40zł

8. Randall Strosz – „Planeta Google. Cel: skatalogować wszystkie informacje świata” 34zł

9. Tomasz Frontczak - „Marketing internetowy w wyszukiwarkach” 47zł

Będę wdzięczny za pomoc, w doborze lektury. Jeśli macie jakieś sugestie chętnie ich wysłucham, jeśli znacie jakieś dobre publikacje, artykuły, książki o tematyce pozycjonowania i optymalizacji bardzo proszę o podzielenie się nimi zemną :)

Pozdrawiam,

Marcin

Wymienię się linkiem tekstowym
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to ta jedna pozycja na bank, ale w budżecie pozostaje jeszcze 190zł :)

Coś jeszcze możecie mi polecić? Oprócz książek może jakieś artykuły w prasie, publikacje internetowe?

ale po co chcesz wydawać na siłę? lepiej zainwestuj w zaplecze czy coś w tym stylu. w książkach będziesz miał tylko powielane teorie

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij tutaj - tylko z nowszych nic nie ma, bo jakoś nie mogę się za nie zabrać. Pamiętaj tylko, żeby sprawdzać dokładnie, które z informacji są nadal aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kup linki za te 190 zł wink.gif

Widać część tego kraju jednak nie potrafi czytać ze zrozumieniem, a piszą na forum, żeby napisać.

Książek nie czytałem, ale z mojej strony dla uzupełnienia książek poczytałbym trochę forum. Wiadomo, że jako bibliografii tego nie podasz, ale tu znajdziesz naprawdę dużo wiedzy która pomoże lepiej zrozumieć to co jest słabiej opisane w książkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności