Skocz do zawartości

Jaki darmowy skrypt do e-learningu?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję darmowego skryptu do e-learningu.

Moje wymagania:

- darmowy

- polska wersja językowa

- prosta obsługa

- system użytkowników

- możliwość tworzenia testów

- skrypt jeszcze rozwijany

- oparty o MySQL, napisany w php5

Znalazłem parę skryptów do tego, m.in. Moodle, jednakże jest trochę zbyt rozbudowany i zbyt trudny. :)

Co możecie polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowałem się ostatnio tym tematem i doszedłem do wniosku, że Moodle to jedyny rozsądny wybór. Korzysta z niego mnóstwo szkół i uczelni, co daje gwarancję dalszego rozwoju.

Myślę, że można go okroić i sprawić aby był bardziej przejrzysty. Chyba się to udało np. na https://kursy.swps.edu.pl/

Inne opcje możesz zobaczyć na https://php.opensourcecms.com/scripts/show.php?catid=6 jeśli jeszcze tam nie byłeś :)

Hosting już od 39 zł brutto/rok! Sprawdź nasze możliwości: brak limitu domen, subdomen, kont FTP, baz danych MySQL, wiele wersji PHP, dostęp do konta przez SSH, automatyczna instalacja WordPress, kompatybilność z frameworkami Symfony/Laravel, blokada krajów, integracja z CloudFlare i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleście pomocni ;)

Jaki skrypt do e-learningu, tylko nie Moodle?

- Moodle.

- Moodle.

:P

Podłączam się do pytania, dodając że może być słono płatny. Znając życie są jakieś wtyczki do VBulletin lub Wordpressa, może jakaś dobra samodzielna platforma?

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności