Skocz do zawartości

[Prywata] Cicha "bezklikowa" myszka


nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od dłuższego czasu poszukuję myszy komputerowej, która przy wciśnięciu przycisku nie wydawałaby charakterystycznego kliknięcia. Zwłaszcza w godzinach nocnych jest to bardzo irytujące i rozprasza mnie niezmiernie.

Pytanie do Was: czy znacie takie myszki, które by nie klikały?

Ja znalazłem tylko coś takiego https://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/393709 co niby ma być bezgłośne, ale jest podejrzanie tanie :) Może ktoś z Was jest użytkownikiem tej myszy i może potwierdzić?

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepiej samemu rozebrac styki, i zamontowac zwykle wygiete blaszki jak w starych joystickach ;)

ale w sumie sam kupilbym bezklikalna myszke, bo teraz klawaitura i myszka to naglosniejsze elementy mojego kompa

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile pieniędzy wydam zależy od produktu. Jak mi wpadnie w oko (w ucho nie) to na cenę nie będę aż tak zwracał uwagi.

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie, odkopuje temat... czy więc może ktoś polecić jakiegoś cichego gryzonia?

Na forach bardzo wiele osób zakłada tematy ale zero konkretnej odpowiedzi, link do a4tech'a z postów wyżej już nie działa, z tego co wyczytałem to był jeden z najtańszych modeli jakie produkowali :) . Co ciekawe nawet za kupe kasy nie można znaleźć czegoś cichego...

Pozdrawiam

Bartek

edycja

testował ktoś tego gryzonia EASY TOUCH-113RF?

edycja

hehe, tutaj kolejna mysza A4tech Opto 200Q USB, tak więc zapytam raz jeszcze: czy ktoś z Was to testował?

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś mysz easy touch, w dotyku plastik był tak miły jak beton. Jakość wykonania jak zegarek z odpustu, padł po 2 tygodniach.

Jak coś to bierz tego A4, logitech lub microsoft. Szczególnie myszki z MS są świetnie wykonane za 40 już kupisz coś fajnego.

https://merlin.pl/Mysz-HP-usb-2-button-gw40...208,621681.html

Ta jest fajna i niedroga, dodatkowo bardzo cicha

https://merlin.pl/Mysz-Microsoft-OEM-Wheel-...208,577002.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności