Skocz do zawartości

Wątek do [Sprzedam] Samoaktualizujące się portale - Zrób własne zaplacze szybko i tanio


sphinx

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym odnieść się do tego zlecenia gdzie oferowane są portale samoaktualizujące się.

Fajna sprawo jako systemy do nabijania punków SWL.

Jednakże czemu autor skryptu nie podaje jakie są wymagane aktywne opcje na serwerze.:)!! :wow:

Osobiście skusiłem się na test i zamówiłem sobie jedną sztuczkę. Przy instalacji okazało się że parametry mojego serwera nie zezwalają na instalację.

Zatem przesłałem do admina i skonsultowałem się z innymi ludźmi co sądzą o aktywacji danych funkcji.

Cóż otrzymałem - admin poinformował mnie iż 2 na cztery opcje jest wstanie mi aktywować. Co do dwóch to zbyt duże naruszenie bezpieczeństwa.

Nie tyczy się to tylko jednego usługodawcy ale dwóch różnych od siebie i takie same odpowiedzi.

Zatem bądźcie bardziej przezorni aniżeli ja. A AUTOR niech łaskawie poda wykaz funkcji koniecznie aktywnych na serwerze do poprawnej instalacji ;)

Pozdrawiam.

WEBTEC Agencja Interaktywna
Chętnych zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej agencji na stronie: https://www.webtec.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności