Skocz do zawartości

Adderek webmini


Creator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

A ja chciałbym poprosić kogoś o screena z funkcji "Linkuj dane wpisy z Adderka", jest coś takiego, mam konto na E-Weblinku ale jeszcze w nim nie działam.. nie widzę tej funkcji a na niej mi najbardziej zależy.

Ma ktoś fotkę? Chodzi o konkretnie tą opcję linkowania swoimi punktami dodanych wpisów poprzez Adderek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Chodzi mi o adderka do artykułów, ile można umieszczać linków w artykule i czy można umieszczać linki do podstron czy tylko do stron głównych ?

Chyba nie ma ograniczenia, ja mam 10 linków i przeszło, podstrony także można umieścić.

SEOKatalog=>logo.png

FreeGlobes=> DODAJ.se

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak edytować opis w dodanym już wpisie (ale tylko do systemu, nie katalogów)? Nie dostałem żadnej informacji o przekroczeniu dopuszczalnej ilości znaków - dopiero coś mignęło czerwonego jak kliknąłem na "Dodaj wpis".

Aktualnie wpis jest z uciętym opisem...

edit: Ok, znalazłem sposób jak go edytować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarąbiste, że ludzie nie dowiedzą się prawie niczego na stronie matce adderka/weblinka

tylko chodzą po obcych forach i szukają odpowiedzi na słuszne pytania które w pierwszej kolejności powinne się tam znaleźć

Praktycznie nie ma tam w ogóle pomocy, dobrze że jest to forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Że tak spytam skromnie, skąd można pobrać/kupić taki adder do webmini ?

adderek webmini jest to narzędzie które znajduje się bezpośrednio w eweblinku i tak naprawdę mogą z niego używać tylko użytkownicy eweblinka ale możesz poszukać na forum czy ktoś ci nie pomoże w tek kwesti choć jeśli chcesz za darmo to myślę ze będzie ciężko

Xann Internet Solutions - Tworzenie sklepów internetowych

468x60_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności