Skocz do zawartości

(prywata) Potrzebny soft lub pomysł


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

Mam plik amatorski w formacie mpg. -straszna obscena:)

Oczywiście printscreen zwykły w takich wypadkach nie zadziała.

Potrzebuje z tego filmu zrzucić printscreeny z klatek w formacie np jpg.

Program Snagit (który teoretycznie ma taką opcję) nie potrafi tego zrobić zapisuje czarne klatki -czyli nic nie zapisuje.(znana na forach sprawa)

Virtual Dub nie otwiera wogóle tego pliku twierdząc ze no keyframes a to juz bzdura bo plik spokojnie otwiera sie w każdym odtwarzaczu.

Jakieś sprawdzone pomysły jak zapisać takie klatki na dysk w plikach graficznych???

Bardzo dzięki

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

chcesz printscreeny każdej klatki?? (24klatki/sek??)

Bo jeśli chodzi Ci o to, że z windows media playera nie da sie robic printrscreenów, to to się da po prostu wyłączyć (użyj google)...

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Allplayer czy w wmp nawet jak spauzuje film to printscreen czy snagit zamiast tej klatki robi zrzut pustej(czarnej klatki)

Chodzi mi o wybrane klatki

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz pewnie i łatwo ale jak wyłaczam akceleracje sprzetową to komp mi siada.

Przepis dobry ale nie na moj specyficzny sprzęt ;)

Wole soft z działającą opcją a Windows media niemam bo mam tools który usuwa to scierwo z systemu ;)

Dlatego jade na all playerze

Problem technicznie wygląda tak filmy wyswietlane są przez Karte graficzną bez udziału windowsa w pełnym słowa tego znaczeniu .

Dlatego niełatwo to zrobić

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A choćby Knoppix? Może tam nie będzie takich problemów.

Knoppix wedlug mnie jest najlepsza dystrybucja dla osob rozpoczynajacych swoja przygode z linuksem.

KillBill z tego co wiem, jednak ma juz obeznanie w linuksach i raczej problemow takich miec nie bedzie. :spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A choćby Knoppix? Może tam nie będzie takich problemów.

knoppix to swietny (najlepszy) liveCD, niestety na stałą instalkę niebardzo się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety na stałą instalkę niebardzo się nadaje.

A to dlaczego?

Mozesz sobie zawsze zainstalowac na hd, chyba knx2hd jest komenda do tego. Wtedy masz praktycznie debiana na twardym dysku i konfigurujesz sobie go jak chcesz.

Fakt,z e to nie jest wtedy czysty debian, bo kilka sladow po knoppixie zostanie, ale w niczym to nie przeszkadza, a nawet moze ulatwic obsluge X11. :spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zrobiłem Windows XP LiveCD :spam:

Rozwiązuje to wiele problemów z którymi nie radzą sobie Linuxy Live - skanowanie dysku Ad-Aware i AV oraz zapis plików na NTFS. Wszystko inne robię pod Linuxem Live. Mam na myśli sytuację, kiedy komputer nie uruchamia się nawet w trybie awaryjnym (lub nie działa tak jak powinien), a nie ma pod ręką drugiego komputera, żeby podłączyć dysk.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności