Skocz do zawartości

Wałesa obalił


perplexus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co niektórzy wiedzą, wczoraj była rocznica upadku muru Berlińskiego. Jednym z symboli miało być przewrócenie domina przez Wałęse. Popchnął klocka, a kamerzysta miał na segwayu jechać wzdłuż upadających elementów i nagrywać.

Oto co wyszło:

e-weblink uznałem za najgorszy system wymiany linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, zwykłe potknięcie, aż śmieszne, że zrobili z tego taki mix...

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, jak kamerzysta nie potrafi umiejscowić we właściwym miejscu kamery tylko pod czyimiś nogami. Jak ktoś się potknie na ulicy też to nam opiszesz :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwiazdy robią skandale żeby się o nich mówiło, a Lechu, no nie wiem jak to nazwać ale tez sie o nim mówi :) dla mnie to jest tylko zabawne i faktycznie kamerzysta ma w tym swoja winę, że stanął od razu za nim

Lechu obaliłeś komunizm więc wywalenie operatora to dla ciebie pikuś :P

dobre :P

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma konto na demotywatorach, niech zrobi taki demont.

Tytuł: 20 lat po ukończeniu kadencji.

Podpis: Zapoczątkował wolność w Polsce i Europie.

(Fota Wałęsy z lat ~'80)

Podpis: Zapoczątkował cenzure w Polsce i Europie.

(Fota Tuska z 2009 roku)

P.S.

Internetową cenzurę :)

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności