Skocz do zawartości

Wycena...


Deletor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie wiem czy w dobrym dziale to piszę ale nie wpadłem na nic lepszego. Mam takie pytanie.

Podpisujecie umowę czy umawiacie się na wypozycjonowanie fraz a,b,c,d ale przy okazji udaje wam się wypozycjonować frazy e,f,g,h,i z których też jest ruch na forum. Dajecie to jako bonus, każecie zapłacić:

a) normalną cene? (wyceniacie ile normalnie to kosztuje)

:( cena z upustem (w końcu przy okazji)

Mam właśnie taki problem i nie bardzo wiem co z nim zrobić.

Darmowy katalog stron internetowych Katalog stron - Jogurcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc się za dobór frazek należy przeanalizować wszystkie średnie hasła ( jeżeli bierzemy się za te "mocne" ). Odpowiednio je klientowi wycenić, aby był usatysfakcjonowany z ceny oraz ruchu jaki daje dana fraza i wtedy jesteś w stanie coś zarobić :)

Ale tak jak napisał Kris, to jest dodatek, który wychodzi "w praniu" i nie zawsze jesteś w stanie przewidzieć.

Możesz powiedzieć klientowi, że frazy dorzuciłeś gratis ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za to nic nie pobieram, ale bardziej chciałem odpisać na to:

A jak w McDonalds naleją Ci odrobinę napoju więcej albo położą dodatkowy plaster pomidora w kanapce to płacisz dodatkowo?

Ja bym za bardzo nie liczył na dodatkowy plasterek pomidora;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności