Skocz do zawartości

Generowanie tekstu


mb

Rekomendowane odpowiedzi

takich przemówień

A czy przypadkiem nie należy spytać autora programu z którego pochodzi content o pozwolenie na wykorzystywanie tego? Chyba, że to nie jest jego własna twórczość, tylko sam od kogoś skopiował. Ja nie wiem.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że to nie jest jego własna twórczość, tylko sam od kogoś skopiował.

Nie wiem o jaki program Ci chodzi, nigdy nie bylem na tej stronce i nawet nie chce mi sie szukac programu o ktorym mowisz. kontent wziolem z kilku stronek z humorem:

wynik google

EDIT:

wlasnie znalazlem cos podobnego (na podstawie tego contentu) na gazeta.pl:

https://praca.gazeta.pl/praca/2079416,47373...?v%3D0%26f%3D23

:spam:

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj to mamy gotowy szablon ale mozna samemu generowac (wlasnie zaczolem cos takiego robic smile.gif ) - szkoda tylko ze jak narazie same pierdoly wychodza smile.gif

EDIT:

takie cos mozna znalesc w sieci (chyba ktos takze skorzystal z tego mechanizmu ):

https://msnbetter-thangoogle.ae111.hk/11.html

:spam:

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jaki program Ci chodzi

Myślałem, że wziąłeś to z tego programu do którego link podałem, ale w takim razie wszystko jest OK.

takie cos mozna znalesc w sieci (chyba ktos takze skorzystal z tego mechanizmu ):

Ja na stronie konkursowej mam w 100% unikalny content - pisany ręcznie i z sensem, żadne generowanie. (Aż dziwne, że to się do czegoś przydało :spam: )

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności