Skocz do zawartości

[startup]Monitoring pozycji/Panel klienta - Stat4Seo.pl


stat4seo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nigdzie nie doczytałem jaką wydajność ma ten skrypt: 1000, 5000 czy może 10k słów dziennie przy sprawdzaniu do 5 strony wyników? Testowałem kilka skryptów i niestety wiele miało problemów z obsługą dużej liczby słów kluczowych. Objawiało się to na kilka sposobów np: nie można się było zalogować do panelu jak skrypt pracował albo pozycje były sprawdzane raz na 3 dni. Czy ktoś testował ten skrypt pod tym względem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co minutę wywołanie crona, więc 60 wywołań na godzinę.

Zależy czy sprawdzasz pozycję 1-10, 11-20, 21-30 itd. czy po prostu 1-100 masz albo (w najgorszym wypadku) 10 wywołań na frazę albo 1.

Łatwo policzyć ile fraz sprawdzisz na dobę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował przygotować drugą wersję tego skryptu pozbawioną tych wszystkich opcji biznesowych np. wyceny fraz itp. i sprzedawać nieco taniej ;) Byłaby to taka wersja do użytku domowego, a nie biznesowego :)

Narzędzie wygląda fajnie, ale trochę mi szkoda kasy na funkcje z których nie będę korzystał, a potrzebuje jedynie sprawdzać pozycję moich własnych stronek. Fajnie jakbyś pomyślał o takiej drugiej podstawowej wersji skryptu :hi:

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowywseo i dlatego odpowiedziałem tylko na to co pisał Osprey. Napiszę posta na forum systemu stat4seo (zamkniętym) może ktoś odpowie i wkleję tutaj odpowiedź bądź poproszę go o wypowiedź.

stilly, tak skrypt jest zakodowany ionCube. Nie mam innego wyjścia niestety.

Carnagge - ja bym raczej powiedział, że płacisz za wersję podstawową, a wszelkie pozostałe funkcjonalności dostajesz gratis :)

Ponieważ wcześniej skrypt był w tej samej cenie (tj. od 5 miesięcy - 200zł netto), a nowości wciąż są i będą dodawane. Ale zastanowię się.

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ja bym proponował przygotować drugą wersję tego skryptu pozbawioną tych wszystkich opcji biznesowych np. wyceny fraz itp. i sprzedawać nieco taniej ;) Byłaby to taka wersja do użytku domowego, a nie biznesowego :D

Narzędzie wygląda fajnie, ale trochę mi szkoda kasy na funkcje z których nie będę korzystał, a potrzebuje jedynie sprawdzać pozycję moich własnych stronek. Fajnie jakbyś pomyślał o takiej drugiej podstawowej wersji skryptu :D

faktycznie brakuje tańszej oferty dla nie biznesowych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Panowie 244zł brutto to nie fortuna pieniędzy - a dostajesz kompletne narzędzie, gdzie wcale nie musisz podpinać swoich klientów a same swoje stronki... :)

Warto inwestować w tego typu narzędzia bo to jest podstawa w pozycjonowaniu.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest drogo, fakt

podobne narzędzie w web-tools.pl kosztuje dokładnie drugie tyle

jednak dla tych którzy nie będą korzystać z rozbudowanych funkcji np. kosztorysowania

tańsza wersja by się przydała

FiKaS, jakby tanio nie było, chce się mieć jeszcze taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności