Skocz do zawartości

[startup]Monitoring pozycji/Panel klienta - Stat4Seo.pl


stat4seo

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT:

moje 2 proxy w Stat4Seo miały po 8 błędów. Wyzerowałem opcją te błędy i sprawdzanie ruszyło przez proxy. Czy skrypt nie powinien sam tego zerować? Po jakim czasie to robi? Nigdzie nie jest to napisane. Wiecie może?

On nie zeruje błędów z tego co zauważyłem. Ja zawsze mam taką sytuację, że blokują się mi proxy w weekend i muszę wchodzić i to sprawdzać oraz czyścić błędy. Przydałaby się opcja, że skrypt robi to sam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie :)

Zastanawiam się nad wyborem narzędzia do sprawdzania pozycji, które nie będzie miało limitów sprawdzanych fraz i mój wybór padł na stat4seo. Mam jednak pewne wątpliwości, co do "bezobsługowości" narzędzia. Miałam okazję je wypróbować, ale stała podmiana proxy była dość niewygodna. Widzę, że stat4seo umożliwiło integrację z proxymarketem. Czy ktoś z Was korzystał już z obu narzędzi razem? Czy dzięki temu, rzeczywiście proces przebiega automatycznie?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem jako autor skryptu :)

Aktualnie integracja działa, ale sprawia pewne problemy - trzeba w miarę regularnie (np. co 2-3 dni) usuwać proxy oznaczone jako zbanowane (1 klik myszką, ale zawsze).

Wraz z aktualizacją zostanie to zmodyfikowane tak, że proxy zbanowane będą automatycznie usuwane i wtedy integracja z proxymarketem powinna działać już bez żadnych problemów.

Pozdrawiam :)

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam stat4seo od ponad roku i nigdy się nie zawiodłem. A jeśli już były jakies problemy, to wynikało to z mojej winy, zazwyczaj brak wgranej aktualnej poprawki... :P

Podpięte mam proxy z proxymarketu i śmiga jak talala. Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości co do teogo skryptu bądź więcej pytań, czy ciekawa jesteś moim spostrzeżeń zapraszam na priv ;)

Edytowane przez mistrz_patelni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam darmową wtyczka Chrome wpisujesz fraze i url i masz pozycje, mozna tez śledzić historię SERP

Chrome SEO SERP

https://chrome.google.com/webstore/detail/ofoaoaloeipdofknnaapbmdddddioklg

Portal rolniczy NowoczesnaFarma.pl -  zawsze najświeższe wiadomości, porady oraz nowinki techniczne dot. traktorów, maszyn i urządzeń rolniczych;

Ogloszenia-Rolnicze.com - serwis z darmowymi ogłoszeniami rolniczymi w kategoriach: maszyny rolnicze, traktory, hodowla, uprawy, nieruchomości, praca;
Portal ekologiczny Eco-News.pl - aktualne wiadomości, porady i informacje  na temat odnawialnych źródeł energii OZE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

u mnie problem ze zliczaniem pozycji w google.de oraz google.fr

fraza na pozycji 6 a w panelu twardo stoi 0. napisałem do supportu, ciekawe co poradzą. w dodatku strasznie długo trwa liczenie pozycji fraz, jeszczde kilka stron i dnia braknie...

Najlepsze zakłady bukmacherskie - gdzie grać i które zakłady wybrać?

Typy bukmacherskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szybkości to sobie ustaw w Panelu -> Admin -> Ustawienia prędkości sprawdzania np. na 5 i mi pomogło bardzo pamiętam że kiedyś pół dnia się sprawdzało a teraz gotowe zanim przyjdę do pracy :)

Moderowany >>katalog stron<< - linkfan.pl

Grupa Katalogów Linkfan - https://katalogi.linkfan.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak udaje wam sie ustawic w wersji 7.0 proxy tak zeby mialy inne nazwy niz proxy.php? Ta poprawka z proxy jest beznadziejna, nie dosc ze mam kilkanascie plikow i kazdy jesty inny i trzeba go dopasowac do danej witryny to tworzone sa foldery (po co?) i plikiem o wdziecznej nazwie proxy.php - ktorej nie mozna zmienic ;)

Nie wiem po co taki ciekawy pomysl, ale kiedys moglem sobie nazwac plik proxy np resize.php i lezal na serwerze nikomu nie szkodzac i nie wygladajac jak proxy. Teraz oprocz folderu ktory wyglada jak po wlamie czy SWLach (losowy ciag liczb) mam plik "proxy.php". Dla mnie kompletnie bez sensu i wlasnie szukam rozwiazania jak to obejsc.

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności