Skocz do zawartości

Drobne przemyślenia dla starszych i dla dzieci


stas15

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jaki procent porad na tym forum jest pisanych w dobrych intencjach a ile z premedytacją dla zmyłki i wprowadzenia zamętu ?

a to nie powinno byc w dziale "pogaduszki"? he? :) co do porad, to dostawalem je szybko i raczej zametu nie wprowadzaly. niektore i owszem, ale juz ktos na tym forum napisal ze google jest jak kobieta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze jest to ze nikt prawdy nie zna - kady idzie droga deducji stąd rozbieznosc pogadow - wszystko co wiemy na temat pozycjonowania oparte jest na testach i przypuszczeniach a ze sie sprawdza to tylko sie cieszyc :)

obiektywanie mowie - na forum sie nie wprowadza celowego zamentu

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak - intruder lubi bób

nie wprowadzaj w błąd i nie siej zametu - przyznaj sie że lubisz .... słonecznik :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stas15 To nie jest jedyne miejsce gdzie mozesz dowiedziec sie o pozycjonowaniy, mozesz porownac i sam wyciagnac wnioski... (kurcze , typowe polskie podejscie... i jak w tym kraju ma byc dobrze jesli nawet mlodzi są przesiąknięci takimi naleciałościami !?)

intruder2600 - dobrze gada, dać mu wódki (czy też bobu albo słonecznika) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(kurcze , typowe polskie podejscie... i jak w tym kraju ma byc dobrze jesli nawet mlodzi są przesiąknięci takimi naleciałościami !?)

no coz... w tym kraju dobrze nigdy nie bylo i pewnie dlugo nie bedzie :D a co do nalecialosci i nieufnosci, to nie ma co sie dziwic - mamy kapitalizm z wilczym pyskiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intruder lubi: bób, słonecznik, wodke, salami, kotlety sojowe, frytki, stek z grila, piwo i kukurydze w puszcze

i to właśnie sie nazywa kulinarne SEO =D> :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dodałbym jeszcze golonkę zapiekaną, karkówke z grilla i ten tego no sami wiecie co :oops: :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności