Skocz do zawartości

Katalogowanie - komu zlecić?


neon103

Rekomendowane odpowiedzi

kkk1000 taki ma sens że dostajesz od razu spis i nie musisz latać szukać. Przy 10 katalogach można już czegoś dostać, nie mówiąc o standardowej ilości 100 czy 1000 katalogów. Wszystko jest po to aby ułatwiać sobie życie. Przelicz sobie czas jaki musisz poświęcić na otwarcie 100 linków, a jaki na znalezienie tych 100 wpisów. A na koniec pomyśl sobie ile jest warta godzina Twojej pracy i ile właśnie straciłeś na szukanie wpisów.

Neon (i inni) jak by ktoś był zainteresowany to z chęcią przyjął bym zlecenie na katalogowanie strony 40gr za 100wpisów przy większej ilości czy stałych zleceniach taniej. Jak by ktoś się zainteresował zapraszam na PM. (nie muszę chyba dodawać że ręcznie kataloguje??)

Darmowy katalog stron internetowych Katalog stron - Jogurcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
wystarczy wpisać adres strony lub jaką frazę aby znaleźć swój wpis i nie trzeba dopłacać .
... aby znaleźć MUSISZ szukać. Aby szukać musisz mieć na to zbędny czas. Po to się zleca katalogowanie aby ten czas nie marnować na takie pierdoły.

Poza tym tytuł postu jest jednoznaczny więc nie rozumiem po co te dywagacje na temat katalogowania przez siebie samego.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od malego bylem zdania ze "glówno nie pieniadz, glowno nie "rzecz ktora miala byc nabyta za te male pieniadze" hah :)

I co wniósł Twój post do tematu dyskusji?

Niewiele, aczkolwiek pozwolilem sobie na przedstawienie mojego punktu widzenia, fakt ze moze w jakis prosty sposob ale przedstawilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
odkopuje temat: kogo obecnie polecacie do katalogowania ?

Przykładam się do pytania :) Dodam że zależy mi na tym żeby było to faktycznie katalogowanie ręczne, płatne za istniejące wpisy w katalogach, raport w postaci linków do wpisów i oczywiście żeby były to tylko dobre katalogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja? https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=104527 << jak chcecie, to mogę podesłać wam listę katalogów, nie musicie zlecać do wszystkich, możecie wybrać skrypty. Katalogi są darmowe, przeważnie po dodaniu do 400 katalogów, po 5 dniach mam po 700-900 backlink, swoje zaplecza ładuje do wszystkich naraz, stąd tak szybko tyle backlink, strony klientów to 20 wpisów dziennie lub więcej, zależy jak chcą... Więcej na gg, mailu no i trochę w poście.

P.S. strony, które kataloguje, są świeże, nie były nigdy dodawane do katalogów, bo dla mnie to strata czasu w przypadku gdy były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności