Skocz do zawartości

Oficjalny wywiad z Search Quality Team Google


neon103

Rekomendowane odpowiedzi

Ale może ktoś z Google to przeczyta i zgodzi się ze mną. Niech karają katalogi popularne za granicą (u nas rzadkość) gdzie płaci się za wpis opłaty roczne (w dziesiątkach $ czy Euro), wtedy ewidentnie to jest sprzedaż linków, a nie opłata za rozpatrzenie wpisu.

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz $$$$ [za co jak zwał tak zwał] -> jest link do danego serwisu;

Nie Płacisz $$$$ [za co jak zwał tak zwał] -> nie ma linku do danego serwisu;

Wiec za co płacimy - finalnie za link :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jeszcze nikt nie wymyślił, że użyty email musi być w dodawanej domenie :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz $$$$ [za co jak zwał tak zwał] -> jest link do danego serwisu;

Nie Płacisz $$$$ [za co jak zwał tak zwał] -> nie ma linku do danego serwisu;

Wiec za co płacimy - finalnie za link ;)

Niekoniecznie, jest jeszcze trzeci wariant:

Płacisz $$$$ [za co jak zwał tak zwał] -> nie ma linku do danego serwisu;

:)

Fotografia to świetne hobby - to trzyma mnie przy życiu
FOTOseoPL - tematyczny katalog dobrych stron o fotografii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórz strony z myślą o użytkownikach, a nie wyszukiwarkach.

...

Inny przydatny test to zadanie sobie pytania: ,,Czy to przynosi korzyść moim użytkownikom? Czy warto byłoby to robić, gdyby nie istniały wyszukiwarki?"

Teraz przeczytajcie pozostałe punkty wskazówek dla webmasterów, oraz ten wywiad :)

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podobnie ma się sytuacja z katalogami wymagającymi opłat rejestracyjnych, ponieważ może to wyglądać jak płatne linkowanie." coś dla właścicieli wątpliwej jakości SEOkatalogów...

a kto napisaľ to:

nie znalazłem tam informacji na temat: jak google postrzega płatności za rozpatrzenie wpisu, nie za dodanie, a za rozpatrzenie ;)

Jeżeli za opłatą kryje się jakaś usługa, np. edycja wpisu to to jest generalnie okay :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba ten fragment:

Dlaczego nie zgłosisz ich przez raport spamu w Narzędziach Google dla Webmasterów tak, jak to efektywnie robiłeś w przeszłości?
A podobno spam raporty miały być anonimowe :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest zwykła gra słówek, bo można pod to podciągnąć kupno/sprzedaż linków. Piszesz maila do właściciela z prośbą o pozytywne rozpatrzenie zamieszczenia swojego linku w jego serwisie przy czym "umownie" nie płacisz za sam link, ale za samo rozpatrzenie i za to żeby było pozytywne :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jeszcze nikt nie wymyślił, że użyty email musi być w dodawanej domenie :)
zdarzyło mi się trafiać na takie katalogi B)

mi też tak więc są i tacy "mądrale". ciekawy wywiad. ja czekam az Szook odpowie na to co napisał:

Rozmawialiśmy już na ten temat i postaramy się dokładnie wyjaśnić o co dokładnie chodziło. Opłata za moderację wpisu - czyli wynagrodzenie na pewno nie jest tym samym co sprzedaż linków. Google zapewne także nie ma nic przeciwko, jedynie odpowiedź jak sądze została źle napisana. Jak tylko dostanę dokłądną informację odnośnie opłaty za moderację to napiszę.

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podobnie ma się sytuacja z katalogami wymagającymi opłat rejestracyjnych, ponieważ może to wyglądać jak płatne linkowanie." coś dla właścicieli wątpliwej jakości SEOkatalogów...

a kto napisaľ to:

nie znalazłem tam informacji na temat: jak google postrzega płatności za rozpatrzenie wpisu, nie za dodanie, a za rozpatrzenie ;)

Jeżeli za opłatą kryje się jakaś usługa, np. edycja wpisu to to jest generalnie okay :)

i o to mnie chodziło B)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności