Skocz do zawartości

[OPINIA]SDS INTERNET


neox

Rekomendowane odpowiedzi

To może ja przy okazji też poinformuję, że w przypadku dalszego braku kontaktu sprawa trafi niebawem na policję.

Fakturę proforma dostałem, przelew wyszedł, sprawa jest prosta ;)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładny wałek...

Osobiście nie współpracowałem, a wysłałem tylko zapytanie odnośnie konkretnego zlecenia...

Panowie jak złożycie wszyscy zeznania na policji i sprawa się skumuluje to pan z SDS będzie miał nieciekawie...

edit : dubel posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Panowie nie rozumiem jednej rzeczy... Jestescie bądź co bądź wyjadaczami w branży, przynajmniej część z Was. Część z Was ma firmy, część pracuje na innych zasadach. Podejmujecie się róznych zleceń, robicie rózne pracki za kasę.

A czego nie rozumiem, nie rozumiem czemu wogóle zlecacie cos komuś po tak niskich cenach.

Rozumiem, że tanio, że okazja, że wiecej dla Was skapnie jak mniej zaiwestujecie, ale zdrowy rozsadek, Wasze doświasczenie przy wartosci praca/zapłata, powinno ustrzec przed takimi "firemkami". Na początku jak koleś nie ma za dużo zobowiązań, to sie wywiązuje, ale z czasem jak przybywa Klientów, to się nie wyrabia, zawala, obniża poziom.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zakrecony - a ja nie rozumiem, skąd Ty wiesz kto, za co i ile zapłacił SDSI. W moim przypadku była to cena atrakcyjna, ale bynajmniej nie "pokemonowa". Dostałem fakturę proforma, w mailach była szczegółowa specyfikacja, więc nie widziałem w tym nic podejrzanego. Interes taki sam jak dziesiątki innych.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności