Skocz do zawartości

... plany dot. świńskiej grypy ... już w 1989r.


Irek

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze inna teoria

https://www.youtube.com/watch?v=PnrNmJoSEv4

Akurat tej o Bushu i 2 wieżach, inwazji na Irak i giełdzie ropy rozliczanej w euro wcale nie uważam za taką abstakcyjną. Zobaczymy co zrobią z Iranem i czy obronią dolara. Na razie b. się starają o w miarę wiarygodne casus belli, zobaczymy czy świat da się nabrać drugi raz. A może będzie chciał, bo po co się mieszać :)

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ghosti wszystko ok w tym filmiku, poza reklamą "rewelacyjnych środków doktora Horowitza" na samym końcu :)

Wszedłem na stronę którą podali i okazuje się, że flakonik tego rewelacyjnego środka można mieć za jedyne 49.40$

Co ciekawe mają program partnerski z prowizjami w wysokości 40% Więc ile naprawdę jest warty ten środek skoro po opłaceniu 40% prowizji ciągle mają z niego niezłą kasę?

Ciekawe czy środek sprzedawany przez dr Horowitza w ogóle przeszedł jakiekolwiek badania (w swojej wypowiedzi zarzucał on przecież szczepionkom na AH1N1 że są kiepsko badane). Mogę się założyć że nie, i że to pewnie nawet nie jest lekarstwo tylko co najwyżej suplement diety. Albo nawet zwykłe placebo. Jak dla mnie w tym momencie niejaki dr Horowitz to szemrana postać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności