Skocz do zawartości

Linki linki linki zieeew linki linki i jeszcze raz linki :/


Red

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Prowadze jak wiecie serwis www.RuchChorzow.com

Od miesiąca grudnia nieprzerwanie linkuje do tej domeny z anachorem w większości Ruch Chorzów. Czytam to forum także od około grudnia.

Serwis w tym czasie przebył optymalizacje pod względem wyszukiwarek (zmienne tittle, keywords, description [zostały tylko newsy] xhtml strict, mod_rewrite) i ciągle linkuję do serwisu.

Jednak niestety (serwis ma PR5) pozycja w google ani drgnęła :/ Jest to pozycja 3(4) pod Ruch Chorzów ale właśnie największa konkurencja jest nade mną. Nie wiem co mam robić, myślę, że troche znam się na pozycjonowaniu ale już więcej zrobić się nie da. Co do onet i wp nie mam zastrzeżeń ale z google już nie mam siły.

Myślę, że strony nade mną nie są w niczym lepsze jedynie dłużej istnieją i jest to jedyne realne wytłumaczenie na tą sytuację. Jeśli macie jakieś pomysły to z góry dzięki.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpocznij chwile psychicznie od konkretnie tej strony.

zrób 2-3 niewielkie serwisy nt RCh (może jakieś tematyczne - tylko historia klubu w jednym, w drugim tylko np wyniki z różnych lat... itp) i pozycjonuj je na te sama fraze co główną. daj im mało wychodzących linków a wśród nich oczywiście link do głównego serwisu. możesz tymi stronami podciągnąć jeszcze główną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja jeszcze dodam - nie linkuj ciagle z pod tego samego anchor, pusc pare linkow w stylu "ruch chorzowski", "pilka nozna" i jakies odmiany - nie za duzo ale kilka :) i linkuj tez do podstron nie tylko do glownej - tez nie duzo

odpocznij chwile psychicznie od konkretnie tej strony.

oczywiscie po opdpoczynu :(

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturlność - wszystkie alogrytmy wczesniej czy później będa starały się sprawdzać jak najbardziej naturlane linkowanie - straj się, żeby Twoj apraca przypominała naturlany sposób dystrybucji linków - umiarkowany wzrost, różne anchorteksty, linkowanie do głównej i podstron (z temtem !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 1 do 3 miesiecy przed tobą pracy. :!:

Rob to samo co robiłeś do tej pory i użyj wskazówek poprzedników. :roll:

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są zupełnie odmienne tematy. A co do tych małych stron to już założyłem 3 takie strony na różnych darmowych serwerach i teraz trzeba je uzupełnić, wstawić jakieś darmowe szablony i liczyć na akceptację przy dodawaniu do katalogów.

Wkleje tutaj te adresy potem dodatkowo uzupełnię narazie niech google czyta :lol:.

Strony o Ruch-u Chorzów:

Ruch Chorzów

Ruch Chorzów

Ruch Chorzów

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności