Skocz do zawartości

Co robić by zarobić?


Red

Rekomendowane odpowiedzi

Coś tam namieszałem w ustawieniach przeglądarki

narobiłeś bałaganu w swoim IE a wyzywasz się na innych!!! moje ie6 SP2 wygląda normalnie, tak jak ff i opera.

Odwrotnie, zrobiłem w nim porządek. Wszystkie inne strony są przez IE mniej lub bardziej poprawnie rednerowane, a ta nie wyświetla się wcale(czego najczęstszą przyczyną jest niezgodność ze standardem), więc coś na niej jest spartolone i nie jest to moja wina, więc nie rozumiem tych pretensji :)

Nie ma w IE 6.0 takiej opcji jak "Nie wyświetlaj strony www.ruchchorzow.com" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

chodzi o to ze przede wszystkim powinien byc ruch na forum (konkursy, zagadki, nagrody itp ). I nie tolerowac stada ktore wejdzie tylko na forum i sadzi ku****i, przez takie slownictwo wiecej tracisz niz zyskujesz, ja bym to moderowal.

Klasyczna porcelana oraz amerykańskie filtry do wody na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowań sobie nie zmienię. Na mecze będę dalej jeździł, i prowadził serwis ponieważ to moja pasja. Nie rozumiem twoich postów. Chcę po prostu zwiększyć oglądalnośc serwisu i tyle... tu nie chodzi o zmianę branży.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba nie powiecie mi, że z serwisu www.RuchChorzow.com nie da się wyciągnąć 1k uniq dziennie

Nie, nie powiemy Ci ;)

Daj sobie trochę czasu, poczytaj, itp. pozycjonowanie to nie wszystko :) W moim przypadku 50% odwiedzin zawdzięczam wyszukiwarką, ale pozostałe 50% jest zasługą innych czynników ;)

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co mi chodzi? Nie wiesz, na czym polega budowanie społeczności? Ok, opowiem Ci trochę, jak to wygląda na ŁKSie - wiem, wiem, nasze kluby się nie kochają, ale to nie boisko :)

Strona ŁKS ma silne forum, jest ono rozkręcone dobrze, ludzie często wchodzą na stronę tylko po to, by popisać na forum, poczytac komentarze innych, wypowiedzieć się. Do tego na stronie znajduje się shoutbox i cały czas coś na nim się dzieje.

Ludzie zajmujący się stroną często orgranizują różne konkursy, zabawy, które zachęcają użytkowników do odwiedzania forum. Często organizowane są różne imprezy kibicowskie, tylko tych z netu, typu mecze między sobą, grille z kiełbaskami itp. Nie wspominam o tak oczywistych sprawach, jak wspólne wyjazdy i wyjścia na mecz.

Jednym słowem, na stronie stworzyła się całkiem pokaźna społeczność, która codziennie generuje dużo wejść na stronę, a w reklamy klikają ochoczo, bo wiedzą, że kasa z tego idzie na oprawy meczów itp. I mimo, że strona wygląda jak relikt przeszłości i sypie się raz po raz, to popularność wcale nie słabnie.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że problemy chwilowe z serwerem były, ale ja takowych nie zauwazyłem. Co do wypowiedzi Hellza. Zastanawiam się nad ożywieniem forum, ale tutaj znów jest problem, że jest forum strony oficjalnej i tam pisze masa ludzi, i przecież nie będą pisać tego samego 2 razy. Wolą napisać raz na największym forum. To jest ten problem. Choć będę próbował.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jest forum strony oficjalnej i tam pisze masa ludzi, i przecież nie będą pisać tego samego 2 razy. Wolą napisać raz na największym forum. To jest ten problem. Choć będę próbował.

Pisanie drugi raz tego samego bedzie mialo niewielkie efekty. Twoje forum musi być poprostu inne, mieć swoją, odrębną markę, mieć to 'coś' czego nie ma tam... ciekawa dyskusja to 80% sukcesu...

Popatrz szerzej na aspekt opisany przez Hellz... znajdż pomysł (pomysła) i go zrealizuj a potem kolejny, kolejne..., krótko mówiąć rusz głową (może postaw sie po drugiej stronie barykady - jako user), znajdź tematy, które przyciągną userów i bądź cierpliwy (tematy: plotki, nowinki, ciekawostki - czasem nawet własny kontrowersyjny pogląd może wywołać dyskusje). Pomysły wcale nie musżą tyczyć się tylko forum... , może znajdź sponsora, który umożliwi Tobie zrobienie drobnego konkursu gdzie nagrodą będa drobiazgi (albo inne niematerialne nagrody)... myśl, myśl, myśl... nikt za Ciebie tego nie zrobi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam pisze masa ludzi, i przecież nie będą pisać tego samego 2 razy

Tutaj się nie zgodzę, na ŁKSie są 2 silne fora i na obu nie brakuje chętnych do dyskusji. Myślę, że podobnie mają inne kluby, na pewno Widzew i Legia mają po 2 silne strony i wcale się to nie wyklucza. Zobacz sobie ranking na stat.pl w tej kategorii i przekonasz się, że wszystko jest do zrobienia.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności