Skocz do zawartości

Problem z płatnością godaddy.


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Czy rejestrował ktoś ostatnimi czasy domeny na godaddy i płacił kartą kredytową?

Gdy jestem na etapie koszyka wpisuje wszystkie dane osobowe

w Polu numer karty swój numer (rzecz jasny 16cyfrowy bez tego CVV2)

w nazwa karty wpisuje eKARTA (mam taką kartę)

Wpisuje token i...Error :P

Unfortunately, we are unable to process your purchase using this form of payment. Please utilize another form of payment, or contact (480) 505-8855 for further assistance.

Please click here to go back and confirm that your information is correct.

Ktoś wie co może być problemem? Tylko proszę nie piszcie postów "zadzwoń do Boku a się dowiesz :)".

Pozdrawiam Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego problemu nigdy nie miałem, za domeny płaciłem parę dni temu i posiadam kartę z Inteligo. Ale - w Godaddy płacę przez PayPal - jakoś mi wygodniej, a i problemów żadnych. Może i Ty spróbuj?

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polu nazwa karty wpisywałem już

VISA

eKARTA

$imie i nazwisko (za twoją poradą @bogdan)

jednak nic z tych rzeczy nie poszło i cały czas usilnie system upiera się że jest error.

Dziwne bo jeszcze niedawno płaciłem tą kartą za 20domen i wszystko było ok.

A co do Twojej porady @Bielack to znam - przelałem wczoraj sobie środki na paypal jednak największa wada tego wynalazku że nie możemy zaspokoić kaprysu jaki potrzebujemy w danej chwili... :o

Po pierwszej transakcji polubiłem godaddy bo w kilka minut załatwiłem zapłatę,hurtowe private na domeny,hurtowa zmiane dns i podpiecie w DA i miałem już domenki :) śmigające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupowałem i płaciłem PayPalem. Właśnie też coś mi nie szło. Ale najpierw doładowałem sobie eKartę. Potem wybralem płatność za pośrednictwem PayPal. (kartę mam podczepioną pod paypala). Udało mi się chyba za 3 razem :|

1258235725_checkbox_4b01759bd9b6c.gifUtopia.net.pl (PR2)| Picu.pl (PR2) | Artelix.pl (PR2) - precle trzy (precle są preclami zamkniętymi)

SEO Usługi - zaplecze? teksty? precle? katalogowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności