Skocz do zawartości

certyfikowany inzynier in Creating Web Pages, HTML, JavaScri


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

sami zobaczcie www .sklep.erotyczny.pl

qrcze a moze przenieść to do działu dowcipy #-o

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys brainbench na tydzień "uwolnił" wszystkie swoje testy. Kumpel z któremu się nudziło w 3 godziny "opędził" ich chyba 7 albo 8 - oczywiście "papierkowych" certyfikatów nie wykupował bo po 20$ za sztukę. ;-)

Ale zawsze to jednak jakiś "papierek" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do tego jeszcze pozycjonuje:)

pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to jednak dał do dowcipów... :D Jak tacy webmasterzy zdobywają te certyfikaty... Poza tym, nikt nie ma pewności, że ktoś za niego nie wykonał tych zadań... Porażka ;D

Ps. Cytat z CV tego jegomościa

Adobe Photoshop 7 – znajomość bardzo dobra
:spam:

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie takie certyfikaty z dowolnej dziedziny po 5$ (czarno białe) i po 7$ kolorowe + wysyłka na koszt odbiorcy.

Oprócz tych droższych :lol:

CIEKB

JOKER IT Engineer 8$

Graphics Design - Photoshop, Flash, CorelDRAW,kreda 9$

Web Abolution - PHP 10$

Ostatnio mam w promocji :!: :!: :!:

Microsoft Paint Engineer za 3$ ale promocja ograniczona w czasie bo konczy mi się tusz kolorowy w dukarce:)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie;

    wydział: informatyka

on chyba mial na mysli:

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej im. Zygmunta Rozmundzkiego w Skolaszynie Podlaskim
:lol:

eskk chyba tez prowadzi takie kursy, pamietam ze tez jest taka firma ktora gazety zasypuje ogloszeniami:

Praca dla projektanta stron*

*po specjalnym kursie

i takie sa efekty 8)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności