Skocz do zawartości

COOP statyczny?


wuel

Rekomendowane odpowiedzi

czy mi się wydaje (tj. przeoczyłem wcześniej?) czy po zalogowaniu w Setup Instructions jest dostępna nowa opcja:

Display As i do wyboru:

  • 50/50 Static & Dynamic

Dynamic Only

Static Only

23020485276.gif

Działanie wydaje się być oczywiste(?), jakkolwiek nie zauważyłem wcześniej nigdzie żadnej wzmianki na ten temat. Coś przeoczyłem? W każdym razie zaraz biore się za testowanie.

pzdr.

EDIT.

Wygląda to na update. Zmiana wersji pliku ad_network_ z 343 do 353

oraz

// Last update:  Aug 19, 2005 1:18 pm

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link Fault znowu nie działa, więc czas na alternatywę. Tylko szkoda, że ciężko tym pozycjonować polskie strony (chyba, że się mylę?)

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności