Skocz do zawartości

Średnia wieku na PIO


Xann

Średnia wieku na PIO   

263 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Urodziłeś się w przedziale ?

    • do 1959
      4
    • od 1960 do 1965
      1
    • od 1966 do 1970
      4
    • od 1971 do 1975
      17
    • od 1976 do 1980
      20
    • od 1981 do 1985
      65
    • od 1986 do 1990
      72
    • od 1991 do 1995
      33
    • od 1996
      4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Można było się domyśleć, że średnia wieku jest niska. Czasem czytając co niektóre posty nawet mam wrażenie, że co niektórzy 12 lat nie skończyli...

Kurde ja jak miałem 15 lat to jeszcze na modemie piosenki przez Kazee ściągałem, a teraz chłopaki w tym wieku to już strony robią, pozycjonują, itp :/

heh pamiętam to :D Liczenie czasu, żeby się zmieścić w impulsie i maksymalnie go wykorzystać. Po godzinie 18 co 6 minut był naliczany :( Pamiętam jak dziś jak się rozłączałem przy wielokrotności 6 przed upływem kilku sekund :)

Obecne pokolenia są bardzo wygodne. Kiedyś prace domowe się robiło samemu, a teraz jest co najmniej kilka serwisów, które oferują za darmo tego typu usługę. Doprowadziło to do tego, że są przyzwyczajeni do darmochy, uważają że wszystko im się należy. Niestety jestem w posiadaniu dosyć specjalistycznego forum i nierzadko trafi się taki troll co chce wszystko na tacy i jeszcze wyzywa jeśli się go tylko naprowadzi na odpowiednie materiały. Zresztą na PiO też się tacy zdarzają...

Nie mówię, ze to reguła bo z tego co widzę to jesteście jeszcze młodzi, a jednak po wypowiedziach często nie można się tego domyślić.

e-weblink uznałem za najgorszy system wymiany linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności