Skocz do zawartości

Średnia wieku na PIO


Xann

Średnia wieku na PIO   

263 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Urodziłeś się w przedziale ?

    • do 1959
      4
    • od 1960 do 1965
      1
    • od 1966 do 1970
      4
    • od 1971 do 1975
      17
    • od 1976 do 1980
      20
    • od 1981 do 1985
      65
    • od 1986 do 1990
      72
    • od 1991 do 1995
      33
    • od 1996
      4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Obecne pokolenia są bardzo wygodne. Kiedyś prace domowe się robiło samemu, a teraz jest co najmniej kilka serwisów, które oferują za darmo tego typu usługę. Doprowadziło to do tego, że są przyzwyczajeni do darmochy, uważają że wszystko im się należy. Niestety jestem w posiadaniu dosyć specjalistycznego forum i nierzadko trafi się taki troll co chce wszystko na tacy i jeszcze wyzywa jeśli się go tylko naprowadzi na odpowiednie materiały. Zresztą na PiO też się tacy zdarzają...

Nie mówię, ze to reguła bo z tego co widzę to jesteście jeszcze młodzi, a jednak po wypowiedziach często nie można się tego domyślić.

Wiesz, to o czym piszesz sprawdza się w wielu przypadkach, jednak nie jest regułą. Sam widziałem wielu trolli w moim wieku (nie raz młodsi) jednak znam kilku naprawdę dobrych pozycjonerów/grafików/programistów, którzy tak jak ja jeszcze nie osiągnęłli 15/16 lat.

Nie dziwię się, że uważasz nasze pokolenie za wygodne, (w końcu jesteśmy pokoleniem konsumpcyjnym ;)) jednak niektórym naprawdę zależy na tym, żeby się czegoś teraz nauczyć, a nie tylko zerżnąć ze ściągi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubie sie uczyć ,bo uważam że wszystko kiedyś mi się przyda a zaczełem się bawić w stronki www programowanie,pozycjonowanie bo moja 10 letnia(wtedy) koleżanka miała stronke i ja też chciałem potem miałem plan żeby sie z nich utrzymywać i cały czas wykonuje ten plan ;)

https://dobree.pl - śmieszne cytaty :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[znam kilku naprawdę dobrych pozycjonerów/grafików/programistów, którzy tak jak ja jeszcze nie osiągnęłli 15/16 lat.

Pokaz chociaz jednego. Profil, portfolio, cokolwiek..

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh pamiętam to ;) Liczenie czasu, żeby się zmieścić w impulsie i maksymalnie go wykorzystać. Po godzinie 18 co 6 minut był naliczany ;) Pamiętam jak dziś jak się rozłączałem przy wielokrotności 6 przed upływem kilku sekund :)

Na 0202122 sześciominutowe impulsy były od 22oo a nie od 18oo. Wdzwonić się po tej godzinie graniczyło z cudem. Za to do dzisiaj z bólem wspominam moje rachunki telefoniczne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja miałem 15 lat to miałem to:

2a262f320fa41091be79f06de86b64.jpeg

Dane

* Mikroprocesor Z80A 3,58 MHz

* ROM 24 KB

* RAM 48 KB

* Rok produkcji 1983

* Klawiatura 40

* Grafika 256 x 192, 256x192 (extended colour mode), 512x192 monochrom

* Tekst 32 x 24

* Dźwięk AY-3-8912 Sound Chip

* Wbudowana pamięć masowa: brak

* Złącza: magnetofon, szyna systemowa, RF, monitor, 2 x joystick, kartridż

* System: Basic, CP/M 2.2 ze stacja dyskietek FDD3000

Akcesoria: stacja dysków 5,25", stacja 3", kartridż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre Czacha. Sprzęt na wypasie. Mój Commodore miał tylko magnetofon. Do dzisiaj pamiętam jak trzeba było spokojnie na du**e siedzieć, bo było ryzyko, że gra się nie wgra ;)... i ta regulacja głowicy. Aż miło powspominać.

W sumie to na Commodore zacząłem przygodę z "programowaniem". Przepisywałem programy w BASICu z jakichś książek... hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne pokolenia są bardzo wygodne. Kiedyś prace domowe się robiło samemu, a teraz jest co najmniej kilka serwisów, które oferują za darmo tego typu usługę.

Nie dziwię się, że uważasz nasze pokolenie za wygodne, (w końcu jesteśmy pokoleniem konsumpcyjnym ;)) jednak niektórym naprawdę zależy na tym, żeby się czegoś teraz nauczyć, a nie tylko zerżnąć ze ściągi.

Ja bym większość winy zwalił na system edukacji, który nie opiera się na rzeczywistym zainteresowaniu uczniów do chęci zdobywania jakiejkolwiek wiedzy... Większość lekcji albo opiera się na czytaniu podręcznika, albo co gorsza na jego przepisywaniu do zeszytu! (trzeba coś napisać, tj. przepisać, bądź dyktują ci na lekcji coś, co również w tym podręczniku jest...) Gdyby lekcje i szkoła interesowała młodych ludzi, dawała im jakieś pole do popisu, a nie jak teraz "róbta co chceta, jeżeli tylko trzymacie się szablonu" to społeczeństwo również byłoby inne.

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexa Suraci. W wieku 15 lat napisał Konvulse używając języków PHP i MySQL, a dwa lata później wypuścił Chyrp i w wieku 17 lat był znany przez pół świata jako twórca klona WordPress.

Sam strony prowadzę portal o Formule 1 i jak widzę moich rówieśników - a ostatnio w zasadzie to ludzi młodszych - zarabiających miliony, to zastanawiam się, gdzie popełniłem błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności