Skocz do zawartości

Copywriting a Urząd Skarbowy.


vader1706

Rekomendowane odpowiedzi

@Orish - ale w gruncie rzeczy masz rację, z tym, iż po wyjści uz inkubacji otwierając zwykła DG z punktu widzenia prawnego, jest to Twoja pierwsza DG - a często w zapisach o dotacje jest punkt "czy osoba w ostatnim rou nie prowadziła działalności gospodarczej" - po prostu jesteś pod tym względem "świeży".

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Prowadząc firmę w AIP tak na prawdę nigdy nie prowadzisz firmy, z punktu widzenia prawa jesteś ich pracownikiem zatrudnionym na umowę o dzieło/umowę zlecenie.

Czy to oznacza, że można być jakiś czas w AIP, a później brać dotacje tak jakby się nigdy nie prowadziło działalności?

Po wyjściu z AIP - Tak

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie rzecz biorąc, nie warto pracować na czarno. Też uważam, że lepiej jest zapłacić te 200 zł i mieć kłopot z głowy :)

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150zł/mc

Cena biura rachunkowego ustalana jest indywidualnie, na podstawie ilosci miesiecznych dokumentow itp. Nie wiem w jakim miescie mieszkasz, duzym czy malym, ale u mnie minimalna cena do 15 faktur msc (kpir) to ok250zl.

A propos księgowości. U swojego księgowego (100% mężczyzna!) płacę 100 zł netto za miesiąc, dokumentów mam około 30, ale przy obsłudze online + komunikator można mieć u niego KPiR już od 55 zł miesięcznie. Fajna sprawa dla naprawdę małych firm. Cena jak za systemy internetowe, ale to rzeczywisty księgowy z odpowiedzialnością, a nie "wspomagacz" własnej księgowości.

Link z refem w mojej stopce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności