Skocz do zawartości

Ankieta o pracy


billy235

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trochę to nie taka tematyka forum, ale wiem, że jest tu sporo forumowiczów więc może szybciej pójdzie.

Bardzo proszę wzięcie udział w ankiecie o pracy. Ankieta ta będzie wykorzystana do napisania pracy magisterskiej mojej znajomej. Proszę o szczere i poważne odpowiedzi. Materiały zbierane będą do końca grudnia.

https://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/8093/

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzu - nie stosuje się pytań otwartych.

Najpierw przeprowadź wywiady , na tej podstawie robi się ankietę bez pytan otwartych - bedziesz miał bardzo wielki przedział danych do badania. moze byc tak ze w jednym pytaniu 100 osób udzieli Ci 100 roznych odpowiedzi i nijak nie przeprowadzisz analizy !

mało tego - 3 rozne otwarte odpowiedzi zupełnie nie dadzą się potem zanalizować. Wiem co mowie bo robiłem wywiady i konstruowałem ankietę do swej prrac dyplomowej. Mam kolegów ktorzy konstuowali ankietę pod blisko 3 miliony osób :) a najpierw robili wywiady pomagające taką ankietę zbudować.

przyklad: dla próbki 100 ankiet powinno się zrobić ok 15-20 wywiadów.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del cytat

Dzięki a uwagi ale promotor zatwierdził taka postać ankiety.

Co do ilości różnych odpowiedzi jakoś będzie musiała dać sobie rade.

Jeśli masz ochotę to zapraszam do wzięcia udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzu - nie stosuje się pytań otwartych.

Najpierw przeprowadź wywiady , na tej podstawie robi się ankietę bez pytan otwartych - bedziesz miał bardzo wielki przedział danych do badania. moze byc tak ze w jednym pytaniu 100 osób udzieli Ci 100 roznych odpowiedzi i nijak nie przeprowadzisz analizy !

przyklad: dla próbki 100 ankiet powinno się zrobić ok 15-20 wywiadów.

Nie jest to takie oczywiste. W zależności od zapotrzebowania można przeprowadzać badania metodą jakościową a nie ilościową. Pytania otwarte są dużo bardziej wartościowe dla osoby, która przeprowadza daną ankietę, ponieważ nie sugerują żadnych odpowiedzi (te 20-30 wywiadów również byłoby interpretacją 20-30 osób a nie grupy docelowej, do której chcemy dotrzeć z badaniami).

Nie wyobrażam sobie przeprowadzenia badań wizerunkowych z pytaniami zamkniętymi. :-)

Chętnie pokaże, w wolnej chwili przeprowadzane badania, taką właśnie metodą i to jak bardzo dużo zyskaliśmy poprzez nie sugerowanie żadnej odpowiedzi (nie piszę tutaj o dyferencjale semantycznym - ponieważ jest to inna kwestia). Owszem, więcej pracy jest z interpretacją wypowiedzi i ich kategoryzacją (tutaj często zachodzą spory, ponieważ czy "fajnie" jest równoznaczne ze słowem "super" albo "świetnie"?, ale nie jest to taki problem jaki się wydaje przed podjęciem badań).

Jak znajdę ostatnią przygotowywaną przeze mnie ankietę, to postaram się ją tutaj zaprezentować. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarz.

Z tego co mi koleżanka powiedziała, zależnie od tego jak osoby odpowiedzą, będą wyszukiwane podobieństwa w odpowiedziach i grupowane w miarę możliwości.

Potrzebuje około 100 ankietowanych Zapraszam jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam że tak natarczywie, ale nie udało nam się uzyskać wymaanej liczby 100 ankietowanych.

Bardzo proszę o następna wypowiedzi.

https://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/8093/

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności