Skocz do zawartości

joemonster hacked ;)


ilgesu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Taa "dobre wrażenia", żałosne.

Kolega prawnik ma stronę internetową (inna branża), która jest zabezpieczona oczywiście, ale jakieś tam luki są i bardzo cieszył się jak gościu zrobił na jego stronie "hacked", bo później dostał od niego niezłe odszkodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek cytujac mnie powinieneś zacytować dwa pierwsze zdania a nie tylko jedno
Nie wiem dlaczego skoro tak naprawdę piszę o mentalności.
Ale czy w szwecji banki i sejfy z pieniedzmi i ze złotem są otwarte?
Może właśnie dlatego że nikomu do głowy nie przyjdzie sprawdzanie to nie wiadomo czy są pozamykane.

Nie tylko w Szwecji ludzie nie zamykali drzwi do czasu przyjazdu polaków. Jakieś dziwne przekonanie panuje w naszym narodzie, że skoro ktoś się odpowiednio nie zabezpieczył to można mu "włazić do domu". Żadnego szacunku do czyjejś własności, a każdy błąd innego człowieka trzeba wykorzystać.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek ja raczej mowie o odpowiedzialności jaka spoczywa na odministratorach i programistach pewnych portali bez względu czy to w Polsce czy za granicą i bez względu na to czy włamywacz bedzie polakiem czy nie. Pewne dane musza być zamkniete, zabezpieczone, zachaszowane itp bo tego od nich się wymaga.

A ty dalej w kółko o mentalności polaków.

A na na to, ze z joemonster mieli szczęcie ze to właśnie byli polacy :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na na to, ze z joemonster mieli szczęcie ze to właśnie byli polacy :)

Z tego co mi wiadomo z pewnego źródła (od stałego bywalca joe), to był bodajże trzeci atak w tym roku... To świadczy tylko o tym, jak wiele dziur i niedoróbek ma ten serwis...

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty dalej w kółko o mentalności polaków.
Oczywiście, bo piszę na Polskim forum.

Ty piszesz cały czas o odpowiedzialności za zabezpieczenia. Nie przyszło Ci do głowy że gdyby nie "włamywacze", to większość tych zabezpieczeń byłaby zbędna?

To że spam przychodzi na skrzynki pocztowe też zapewne nie jest winą wysyłających, tylko tych co nie potrafią się przed nim zabezpieczyć?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie było dziwek, mafii, nierzetelnych partnerów, złodziei, kłamców, spamerów, hackerów, crackerów czy nawet pozycjonerów to połowa ludzi nie miałaby pracy i to nie z powodu tego że to właśnie te grupy społeczne by zostały zlikwidowane.

Jakby nie patrzeć ktoś na tym zarobił nie koniecznie hacker.

BTW. Gdyby nie było tych grup społecznych to ciekawe co robiliby ci spece od zabezpieczeń czy programiści?

Polskie wsparcie serwerowe i komputerowe - Outsourcing IT, instalacje smarthome i sieci komputerowe. Poznaj nasz Blog z nowinkami IT oraz najlepsze darmowe oprogramowanie RustDesk do zdalnego dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem nic takiego (a myślisz, że po co są wojny?). Powiedz mi tylko czy napisałem coś fikcyjnego?

Dlaczego wciąż porównujecie włamania na site z włamaniem do czyjegoś domu.

Sieć to sieć a życie realne to życie realne nie mylcie tego.

Irek chcę Ci tylko pokazać, że nie wszystko jest idealne. Tak jak w życiu są różne brudne sprawy tak samo w sieci. Gdybanie że gdyby nie było takich ludzi to by nie było tego ale są i będą i co zrobisz. Co do spamu to co zrobisz gdy masz trojanów w kompie które wpięły cię do bot-netu i spamują? Czy to wina użytkownika? no w końcu to z jego IP leci spam.

Polskie wsparcie serwerowe i komputerowe - Outsourcing IT, instalacje smarthome i sieci komputerowe. Poznaj nasz Blog z nowinkami IT oraz najlepsze darmowe oprogramowanie RustDesk do zdalnego dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem nic takiego
Napisałeś że gdyby zabrakło tych "złych" to część ludzi straciła by pracę, więc "źli" powinni być bo dają pracę innym.

Skoro to jest "nic takiego" to nie mamy o czym dyskutować.

Irek chcę Ci tylko pokazać, że nie wszystko jest idealne.
Takie rzeczy wiem bez Twoich "podpowiedzi". Gdyby było idealnie, to nie byłoby tego tematu.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności