Skocz do zawartości

DNS od Google


alumilut

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie mam zdania, ale:

Mnie raczej przeraża coraz większa inwigilacja... Teraz chcą śledzić każdy ruch internautów... https://code.google.com/intl/pl-PL/speed/public-dns/

W zasadzie chętnie zmienię DNS na jakieś alternatywne, bo te od TP są straszne...

Kiedyś fajnie działały OpenDNS, niestety jakość się popsuła.

Na pewno sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdej korporacji zależy na ekspansji i zyskach, już na pewno coś wymyślili aby zamienić wiedzę z DNS na kolejne miliardy ;)

Niedochodowe projekty np. Gears (czy też alternatywa dla second live ) są zamykane bo nie przynoszą odpowiednich dochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nadal mnie zastanawia dlaczego DHCP podaje DNS google. Na stronie dialogu nie ma żadnej informacji a w pomocy nadal figuruje:

Adresy serwerów nazw DNS - domain name serwer Dialogu są następujące:

pierwszy (primary) serwer DNS: adres IP: 217.30.129.149; nazwa: dns.wroclaw.dialog.net.pl

drugi (secondary) serwer DNS: adres IP: 217.30.137.200; nazwa: dns.legnica.dialog.net.pl

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności