Skocz do zawartości

NetSales.pl - nowa sieć afiliacyjna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

Stworzyłem i reklamuje program Runes of Magic 1.5zł za zarejestrowanie się poprzez polecony link. Ciekaw jestem czy pieniążki zostaną potem wypłacone tak jak to powinno być. Co do programów jest ich mało, ale na swoją tematykę strony znalazłem z 3 może 4.

@Edit

po kilku dniach zauważyłem że co druga rejestracja jest zliczana...

Kolega napisał mi: Cześć, znalazłem fajną grę u ciebie i zarejestrowałem się na niej przez banner na górze strony.

Ja napisałem: wykonałeś do końca rejestracje i masz już konto tam?

Kolega napisał: tak

Więc z tego co widzę nie jest 100% pewne że za każdą rejestracje otrzymamy pieniążki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Wszystkich programów ale z jednego najwięcej ten programn nazywa się ofersclick

po walidacji wstawie screena i pokaze wam jak spadły zarobki tylko poczekam do 10. moim zdaniem jest to nie możliwe żeby tak spadały zarobki.

Witam,

Jako przedstawiciel sieci NetSales pozwolę sobie odpowiedzieć na zarzuty.

a) Walidacji ZAWSZE dokonują reklamodawcy. My w tym nic nie grzebiemy, bo nam zależy aby wydawcy zarobili najwięcej. Na rynku sieci afiliacyjnych jest tak ogromna konkurencja, że takie praktyki nie miałyby sensu bo wydawca przestałby emitować programy od nas a pozyskanie nowych wydawców kosztuje dużo więcej niż zwykła ludzka uczciwość.

b ) W programach dużych baz dla klientów typu ACXIOM (właściciel offersclicka i innych jego konkursów) istnieje ogromne prawdopodobieństwo deduplikacji baz danych. My sami dla tego klienta zebraliśmy ponad milion leadów emitując 5 konkursów. Jeżeli robimy nowy konkurs a ktoś brał udział w innym to dostajemy za takie użytkownika od tego klienta walidację, że już jest w bazie czyli dubel. Są programy gdzie walidacja jest na restrykcyjnym poziomie, a są takie gdzie praktycznie nie ma jej wcale albo na znikomym poziomie 10-15%.

W przypadku bardzo dużych baz danych taka sytuacja niestety będzie miała miejsce bo klienci nie chcą płacić za leady zdublowane.

SYTUACJA TAKA NIE BĘDZIE MIAŁA MIEJSCA w programie Bonfree.pl oraz wszędzie tam gdzie administratorem bazy jest Cube Group, ponieważ pomimo walidacji leadów przychody są jeszcze z innych źródeł i akceptujemy wszystkie leady nie będące fejkiem typu Kaczor Donald.

Prosiłbym jednak następnym razem o dokładne zapoznanie się z tematem walidacji kto, jak i dlaczego to tak przebiega zanim zacznie Pan nas publicznie na forum oskarżać o oszustwa, ponieważ godzi to w dobre imię naszej sieci.

Pozdrawiam

Marcin Michalski

NetSales.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę tylko przypuszczam ze oszukujecie na swoją korzyść no to jeżeli jest kilka programów od tej samej firmy to jest nie w porządku płacić tylko za to unikalny eamail skoro programów jest kilka a zarejestrowany email jest jeden tak wychodzi na to że to jednak jest oszustwo skoro w innym programie ktos poda email itp a to potem jest odzucane bo już np reklamodawca ma go w bazie danych troche to mija się z celem bo skoro płacicie za poprawny lead i skoro użytkownik taki lead zrobił to do lich potwierdzcie go mimo to ze jest on już w bazie bo na tym traci tylko wydawca albo bardziej urozmaidźcie programy i dodawajcie programy innych wydawców a nie po kilka programów tej samej firmy co sie u was reklamuje.

A i chciał bym jeszcze dodac ze ten system directTrack na którym jest oparta wasza strona nie zlicza dokładnie wszystkich akcji i na tym tez cierpi wydawca!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co te wykrzykniki ? gość Ci kulturalnie wyjaśnił na czym to polega, takich mają klientów i tak jest, może tak na chłopski rozum powinni bardziej opisać z któych firm idą programy aby wydawca mógł lepiej dopasować reklamy na swoich stronach, ale to nie znaczy aby kogoś wyzywać od [ nierzetelny partner ]ów,

ja bym z takiego napalonego wydawcy zrezygnował, spokój najcenniejszy

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój kumpel ma takie doświadczenie z NetSales:

Wysłał mailing do około kilkudziesięciu tys osób z różnych forum. W ciągu pierwszych kilkudziesięciu minut miał kilkadziesiąt klików na link reklamowy i kilkanaście leadów. I nagle stop nie pojawia się żaden nowy klik ani lead. Powiedział mi, że jego CTR było na poziomie 0,002% totalna klęska :)

Inny kumpel zrobił kampanie na jego stronach facebookowych jako wydarzenie zaprosił kilkanaście tysięcy userów w pierwszych kilkudziesieciu minutach duża konwersja ale tez poziom ctr nie wiecej niż 0,05% i nagle stop. Ludzie "wchodzą" w wydażenie ale nie widdac tego w statystykach

Kolejna sprawa, że zrobił tracking klików i sam naklikał kilkanaście razy by zobaczyć czy w statystykach jego kliki na reklamę się pojawią i na jego kliknięć 20 tylko 3 pojawiły się w statystykach ale to może dlatego, że z tego samego IP.

Ja na moim serwisie ogłoszeniowym bobruj.pl mam 3 reklamy netsales portal działa od 1 czerwca 2011 odwiedziny na razie 40 UU ;) żenada ale mam zarobione w NS 20 zł wiec nie moge płakać.

Jednak to co "słychać" od doświadczonych userów jest niepokojące

ps

MichaelDicson ma w 100% rację. Skoro jest 10 programów np konkursowych i dostarczy lead do tych 10 programów to powinien dostać kasę za 10 leadów a nie za jednego bo był już zarejestrowany w bazie. W ten sposób to można powiedzieć że to jawne naciąganie na powierzchnię reklamową. Wydawcy tez ponoszą koszty na utrzymanie swoich serwisów a w tym momencie dając 10 różnych programów które sa rotacyjnie np wyświetlane u wydawcy a płacicie tylko za 1 leada,

Rozumiem ze jeden program jeden lead to by było okey ale 100 programów i jeden lead to NACIAGĄNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z innymi wydawcami z netsales którzy mają o wiele większe serwisy od moich i u nich jest podobnie z ta walidacją tylko tym bardziej ze w innych seciach afiliacyjnych typu zanox lub netafilliation w tym samym programie nie było żadnych feak leadów czyli jednym słowem można przypuszczać ze netsales robi ze swoich wydawców idiotów z których ciągną dodatkowa kase mi w tym miesiącu wyparowało już 400 zł ponad a jak przyznać 400 zł to nie jest mała kasa na pokrycie kosztów za utrzymanie strony jak znalazł no jestem 400 zł w plecy.

a z tym przepuszczaniem ladów przez system to jednak jest fakt kolega zarajestrował sie w jednym z ich programów zrobił wszystko jak należy a jednak nie zliczyło akcji a powinno bo akcja została prawidłowo dokonana to tez kolejny dowód ze netsales oszukuje bądź ma tak dziurawy system zliczania statystyk, przypomnę ze prowadzę także swoje statystyki i u mnie w klikach z programu jest 2345 kliknięc w program a w net sales tylko 1297 co jest tez dla mnie podejżane,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności