Skocz do zawartości

NetSales.pl - nowa sieć afiliacyjna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja niedługo się wycofuję - przez pol roku uzbierałem 20 groszy ;) trochę słabo... tak wynika z zakładki PŁATNOŚCI. Z okresu wglądu do statystyk wynika, że było tego kilkadziesiąt złotych... niewąznych leadów było tylko 1 !! niezliczonych 0 ... wiec reszta winna być zaliczona.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja chyba tez zrezygnuje z ich sieci afiliacyjnej bo to za dużo na tym tracę, chodx oni mają wysokie stawki za programy ale moze w innych sieciach tyle fake ladów nie będzie i będą uczciwie podliczać akcje

Chciałbym prosić o nie głoszenie oszczerstw, które godzą w dobre imię naszej sieci związanych z nasza uczciwością, ponieważ NIGDY nie odejmowaliśmy wydawcom leadów więcej niż to wynikało z raportu otrzymanego od reklamodawcy! Głoszenie takich oszczerstw jakie padły z Pana strony kilka postów wyżej godzi w nasze dobre imię. W najbliższym czasie zostanie wysłane oficjalne oświadczenie reklamodawcy firmy ACXIOM Polska Sp. z o.o. w sprawie % odrzutu, jaki odrzucił wszystkim wydawcom, czym było to spowodowane i dlaczego taka sytuacja nastąpiła. Ten reklamodawca ma u nas kilka konkursów (najpopularniejszych) i faktem jest, że walidacja dotknęła właśnie konkursy emitowane od tego reklamodawcy. Nie mamy dostępu ani wpływu na bazę danych reklamodawcy i jedynie możemy się zgodzić z tym, że pojedynczy adres email niezależnie od konkursu powinien zliczony być od razu tylko raz. Niestety zdublowane leady otrzymuje z opóźnieniem miesięcznym, ponieważ IT po stronie klienta nie rozwiązało tego do tej pory w inny sposób.

Jednocześnie chciałbym poinformować, że opinia: "Reklamy z netsales" jest niesłusznie krzywdząca. Nie ma czegoś takiego jak "Reklamy od NetSales". Mamy w tej chwili około 90 programów partnerskich, dlatego ciężko jest odnosić się do każdego z osobna i każdego wydawcy nie wiedząc do jakich on się zgłosił, czy były związane z tematyką jego strony internetowej, jaki przyjął sposób promocji, gdzie była umieszczona reklama, jacy użytkownicy na nią wchodzą.

Ten sam program nie generujący przychodów u jednego wydawcy może okazać się bardzo dochodowy u drugiego. Wrzucanie do worka wszystkich reklam bez względu na programy ich stawkę i tematykę nie ma najmniejszego sensu.

Co do aktualnych zarobków są one zawsze w statystykach, poza tym napisać do naszego działu wydawców z prośbą o wyjaśnienie. Opisywanie sprawy na forach nic nie po może. Mamy bardzo sprawny dział wydawców i każdy z Was otrzyma dość szybko odpowiedź.

Prosiłbym na przyszłość o nieocenianie sieci a ocenianie poszczególnych reklamodawców, których programy emitujecie. Sieć afiliacyjna robi wszystko aby być przyjacielem wydawcy, bo bez Was nie będzie istnieć. Zależy nam na tym, aby wszyscy wydawcy zarabiali jak najwięcej, natomiast zawsze zdarzają się różne programy. Jedne są bardzo dochodowe i praktycznie nie mają walidacji, w innych jest ona na poziomie dość wysokim co wynika z nieszczelności systemów IT po stronie klienta, które w większości są na dość niskim poziomie.

Co do ilości kliknięć - ZAWSZE zliczamy unikalne kliknięcia... dlatego nie można porównywać ich ze wszystkimi kliknięciami z innych systemów analitycznych. Użytkownicy bardzo często klikają po kilka razy, ale u nas zliczany jest tylko jeden klik, bo pozostałe sa już niewartościowe. Reklamodawcy nie chcą płacić za tego samego użytkownika po kilka razy.

Wydawcy zawsze byli dla nas najważniejsi i zawsze będą. W ich imieniu występowaliśmy i będziemy występować z roszczeniami do klientów, jeżeli coś było nie tak. Tej maksymy będziemy się trzymać i chciałbym aby ta współpraca zawsze była partnerska. Tłumaczymy naszym reklamodawcom, że wydawca to najważniejsze dobro, których trzeba traktować po partnersku inaczej żadna ze stron nie osiągnie docelowego efektu.

Pozdrawiam serdecznie i liczę na wsparcie oraz zrozumienie,

Marcin Michalski

NetSales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie zależy od reklamodawcy. Z netsales.pl współpracowałem kiedyś krótko zanim nie sprzedałem strony www i miałem rzetelne rozliczenia, ale to tak na marginesie. Są tacy reklamodawcy, z powodu których zmieniałem program partnerski dwukrotnie na inny (w sumie 3 pp) - reklamodawca miał reklamy w każdym z tych programów - bo myślałem że jestem oszukiwany, ale wszędzie było to samo, wszystkie leady odrzucone, około 40. Są reklamodawcy którzy są O.K. a są też moim zdaniem tacy (w moim przypadku na razie jeden), co do których można mieć uzasadnione podejrzenia że oszukują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo się wycofuję - przez pol roku uzbierałem 20 groszy :D

Na jakimś zapleczu, że tak cienko ?

Ja zupełnie przypadkowo trafiłem niedawno na netsales i od 1 lipca nastukało mi 330 zł ( większość na jednej ze stron lezącej odłogiem...).

Jeśli przy walidacji zejdzie kilkanaście procent, to będzie OK, ale jak będzie tego 40% to podziękuję. Co mi po takim chwilowym zarobku w panelu...

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario: no włąsnie sam nie wiem czemu ... a leady żaden nie wszedł i to też mię ciekawi...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ścisłe dopasowanie tematyczne przynosi sukces. Mi akurat coś tam idealnie dopasowało i dlatego tak 'trzaska'.

M

Ja nie cieszył bym się tak przedwcześnie ponieważ z tych 330 lub wiecej może wyjść z 150 zł bo przy walidacji poodrzucają.

Moim zdaniem sieć afiliacyjna powinna także pilnowac reklamodawców by nie oszukiwali i prowadzić także swój system naliczania prowizji bo moim zdaniem w te raporty walidacyjnę ciężko jest uwierzyć że jest taki wysoki procent odrzuceń, tak samo nie powinno być tak ze jeden reklamodawca w sieci ma 5 programów partnerskich a zlicza akcje tylko raz obojetnie z jakiej kampani a potem to już jest według reklamodawcy dubel jesli 5 programów to i 5 prowizji a nie 5 programów 1 prowizja tu jest chyba coś nie tak nie sądzicie?

A skoro reklamodawcy zalezy na ilości danych to niech da jeden porządny program a nie kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie cieszył bym się tak przedwcześnie ponieważ z tych 330 lub wiecej może wyjść z 150 zł bo przy walidacji poodrzucają.

To nic nadzwyczajnego jak chodzi też o inne sieci afiliacyjne, taki odsetek odrzutów. Też mnie to dziwi i irytuje, bo aż nie chce się wierzyć aby tyle osób podało we wniosku błędny nr telefonu albo e-mail albo żeby nie mógł się z nimi skontaktować reklamodawca. Tym niemniej, tak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale gdyby użytkownicy nie byli zainteresowani wcale reklama to by w nią nawet nie kliknęli a jeśli już to by zaraz wyszli z tej strony reklamowej a tu akcje są dokonywane prawidłowo kasę nalicza a potem okazuje się ze 50% leadów jest nie ważnych bo ludzie wpisują nie poprawne dane to jaki to ma sens mi własnie te jest ciężko uwierzyć w to że użytkownicy podaja nie prawdziwe dane w takim wielkim procencie skoro chcą skorzystać z oferty lub zapisać się do jakiegoś programu no, w 10% odrzutów bym jeszcze uwierzył no ale 50% to już nie i tu dla pracowników sieci netsales powinna zapalić się czerwona lampka i sprawdzić reklamodawcę bo z tego co wychodzi tracą wydawcy i cała sieć na zyskach $ więc nie rozumiem czemu sieci tak pilnują wydawców a reklamodawców wcale nie kontrolują i wierzą w te comiesięczne raporty walidacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mało piszę,ale w tej branży działam od lat.

Post NetSales to kpina.

Nie będę opisywać szczegółów,bo szkoda czasu.

Napiszę + i -

+

sieć istnieje

sieć czasem płaci

sieć często grabi(nie uznaje leadów,sprzedaży,bo z czego by żyli,są płotką

sieć wymaga szpargałów,działa legalnie,ale uwielbia papier

sieć generuje wydatki od nas np.na korespondencje,bezzwrotnie

-

sieć rejestruje nas w U.s.

sieć ględzi o wypłaty

sieć stara się zarobić na tym,że i tu uwaga_SYSTEM NIE JEST TO DO KOŃCA SYSTEM AUTOMATYCZNY_-CZYLI MOŻNA RĘCZNIE ZWALIĆ ZALICZENIE BEZ UDZIALU REKLAMODAWCY

O reszcie szkoda gadać,ale jak chcecie,spróbujcie-marne zyski i ten,co zyskuje,to albo farciarz(trzymają go dla uprawdopodobnienia firmy,albo sam właściciel.

Straszna żenada i to nie tylkomoje zdanie Kumpel pisze im dogrywki. On pisze,a ja się smieję jak walą w kulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam mieć podobne odczucia jak przedmówca.

Jednego dnia mam 350 zł (leady zlicza aż miło patrzeć), następnego dnia dowalam ostro linki na inne strony, promuję intensywniej - jest już ledwo 220 zł, kolejny dzień jeszcze bardziej próbuję wypromować kampanię, dodaję na kolejne witryny i wyświetlam linki 100% więcej niż poprzedniego dnia - przychód już poniżej 200 zł... (leady praktycznie stoją)

To wygląda na taki magiczny ogranicznik w stylu "dzisiaj dajmy mu na początek 80% jego leadów, jutro już tylko 50%, a potem niech się cieszy z 25%, reszta oczywiście dla nas :P"

Panie i Panowie z netsales, naprawdę apeluję o zdrowy rozsądek. Te 80% to jeszcze jestem w stanie zaakceptować, ale 25% to już gruba przesada. Potestuję jeszcze z tydzień i jeśli nie wrócą ustawienia przynajmniej z dnia pierwszego to grzecznie kończymy współpracę.

Mój rejestracjastron.pl PR4, rok prod 2007, błyskawiczna indeksacja
Wzorowy wzorowy.pl PR4, rok prod 2007, indeksuje od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie odszedłem.

20 groszy z klików, z ktorych na pewno było dużo więcej. Co z tego że to katalogi stron ale widze w statystykach że było klikane a zliczen ni ma... i to 20 groszy w całe pol roku :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności