Skocz do zawartości

NetSales.pl - nowa sieć afiliacyjna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co Ty piszesz ....

O każdej kampanii informują naprawdę wszystko jest na najwyższym poziomie nie licząc tego , że często usuwają mnie z programów CPC , poniewaz nie mam za wiele leadów , ale niestety nie zawsze mogą sami sobie na to pozwolić.

Można z nimi pogadac , ale oni tez maja swoje limity i na tym sie konczy ogolnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarzało mi się nie raz być zdziwionym kiedy miałem uruchomione reklamy a w panelu program od dawna był zawieszony. więc nie informują należycie..

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o płatności z nimi to jest to jakaś kpina. Już mi przysłali, że zła faktura bo walidacja jeszcze coś tam zdjęła. Oczywiście przysłali info tydzień po otrzymaniu faktury. Teraz ja im odeślę poprawioną, a oni mają termin płatności 21 dni od daty zaakceptowania. Zwykłe cwaniaczki, którzy chyba myślą , że wydawcy to debile? Tu przeciągną 7 dni, tam kolejne kilka przetrzymają i kręcą nie swoją kasą. Dlaczego w novem i affiliando można mieć kasę kilka dni po walidacji, a w netsales nie wiem czy uda mi się dostać po miesiącu.

Żenada po prostu i dobrze, że mam tam jeszcze jakieś groszowe sprawy. Kolejny raz mogę tylko napisać, że nikomu tej sieci nie polecam.

Mój rejestracjastron.pl PR4, rok prod 2007, błyskawiczna indeksacja
Wzorowy wzorowy.pl PR4, rok prod 2007, indeksuje od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje z tą firmą, ale od kilku miesięcy strasznie wszyscy na nią narzekają.

Nawet nie raczą odpisać na maile, czekam już ok 3 tygodni na odpowiedź... kpina z wydawców i tyle

Odbierz darmowego Pendrive 8GB.

Wystarczy, że poświęcisz 5 minut czasu.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o płatności z nimi to jest to jakaś kpina. Już mi przysłali, że zła faktura bo walidacja jeszcze coś tam zdjęła. Oczywiście przysłali info tydzień po otrzymaniu faktury. Teraz ja im odeślę poprawioną, a oni mają termin płatności 21 dni od daty zaakceptowania. Zwykłe cwaniaczki, którzy chyba myślą , że wydawcy to debile? Tu przeciągną 7 dni, tam kolejne kilka przetrzymają i kręcą nie swoją kasą. Dlaczego w novem i affiliando można mieć kasę kilka dni po walidacji, a w netsales nie wiem czy uda mi się dostać po miesiącu.

Żenada po prostu i dobrze, że mam tam jeszcze jakieś groszowe sprawy. Kolejny raz mogę tylko napisać, że nikomu tej sieci nie polecam.

Ja tam z płatnościami problemu nie mam tylko intryguje mnie ta walidacja o której tu wspomniałem zobaczymy jak będzie z sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako, że zajmuję się obsługą Wydawców w NetSales jak i płatnościami, chciałabym ustosunkować się do wypowiedzi.

"Jeśli chodzi o płatności z nimi to jest to jakaś kpina. Już mi przysłali, że zła faktura bo walidacja jeszcze coś tam zdjęła. Oczywiście przysłali info tydzień po otrzymaniu faktury. Teraz ja im odeślę poprawioną, a oni mają termin płatności 21 dni od daty zaakceptowania. Zwykłe cwaniaczki, którzy chyba myślą , że wydawcy to debile? Tu przeciągną 7 dni, tam kolejne kilka przetrzymają i kręcą nie swoją kasą. Dlaczego w novem i affiliando można mieć kasę kilka dni po walidacji, a w netsales nie wiem czy uda mi się dostać po miesiącu.

Żenada po prostu i dobrze, że mam tam jeszcze jakieś groszowe sprawy. Kolejny raz mogę tylko napisać, że nikomu tej sieci nie polecam."

Pan zet76 wysłał fakturę przed zakończeniem walidacji kampanii, w których brał udział. Wielokrotnie informowaliśmy, żeby wstrzymać się z wystawianiem faktur do zakończenia walidacji bądź wystawić fakturę na kwotę bez uwzględnienia niezwalidowanych kampanii. Pan zet76 nie zastosował się do instrukcji podanej na stronie. W związku z tym po zakończeniu procesu walidacji i porównaniu kwoty na otrzymanej fakturze zwróciliśmy się z prośbą o przesłanie poprawnie wystawionej faktury. Siłą rzeczy nie byliśmy w stanie poinformować o tych różnicach w dniu otrzymania faktury, bo poprawnej kwoty nie znaliśmy.

Jeśli chodzi o termin wypłaty 21 dni, to maksymalny czas oczekiwania. Wypłaty są z reguły wcześniej i u nas również Wydawcy otrzymują wypłaty kilka dni po walidacji. Trzeba tylko na tę walidację poczekać. Nam również zależy abyście dostawali wypłaty najszybciej jak to jest możliwe.

"Skończył się niedawno w teorii jeden z konkursów i przestało zliczać kliki i leady.

Tylko , że linki do konkursu dalej działają i strona z konkursem normalnie się otwiera, więc jak ktoś nie pozdejmował linków to pewnie dalej nabija im kasę?"

Tak, po zakończeniu kampanii linki działają, jednakże nie zliczane są akcje i ani my, ani Wydawcy na tym nie zarabiają. Maile o zakończeniu kampanii są oczywiście wysyłanie, niemniej jednak nie mamy już wpływu dalej na to, czy ktoś je odczyta, lub czy regularnie sprawdza adres na który się rejestrował. Dodam, że większość z Was zgłasza adresy mailowe, które albo nie istnieją, albo takie, pod którymi nie odczytują korespondencji. Mało tego, jeśli nie są usuwane reklamy zakończonych programów, to nasza sieć na tym traci ponosząc niemałe koszty adserwerowe. Proszę więc nie insynuować nam próby wyłudzenia.

"Nie wiem co się dzieje z tą firmą, ale od kilku miesięcy strasznie wszyscy na nią narzekają.

Nawet nie raczą odpisać na maile, czekam już ok 3 tygodni na odpowiedź... kpina z wydawców i tyle"

Pan marcinczwa napisał 3 wiadomości (18, 22 i 25 sierpnia) do kolegi z działu, który był na urlopie. Nie zastosował się do informacji, którą otrzymał w autoresponderze, gdzie był podany kontakt gdzie należy napisać w czasie nieobecności kolegi. Gdy wreszcie napisał do działu obsługującego Wydawców w dniu 30 sierpnia, otrzymał odpowiedź w ciągu niecałych 2 godzin. Nie ma więc mowy o 3 tygodniach oczekiwania na odpowiedź, a wina jest po stronie tego Pana.

Dodam, że Pan marcinczwa został zablokowany przez naszą sieć w połowie sierpnia w związku z wielokrotnym, rażącym naruszeniem regulaminu sieci Net Sales.

Pozdrawiam, Sylwia.

Zespół NetSales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mam zablokowane konto,

pisałem kilka razy bo NIE BYŁO autorespondera. Przyszedł on tylko ostatnim razem, czyli 30 sierpnia. Nie jestem jasnowidzem i nie wiem kto i kiedy ma urlop...

Po za tym, w jakim celu Pani piszę o tym publicznie? Nie wyraziłem zgody na upublicznianie takich informacji

Pani Sylwio, proszę o włącznie PW, bo nie da się napisać prywatnej wiadomości a nie chce publicznie pisać...

Odbierz darmowego Pendrive 8GB.

Wystarczy, że poświęcisz 5 minut czasu.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Państwo z Netsales.pl dodatkowo dorabiają sobie spamowaniem ludzi. Dzisiaj miałem wątpliwą przyjemność otrzymać taki oto SPAM. Niech każdy sam wyciągnie sobie wnioski jak poważna jest to firma.

Jestem ciekaw gdzie handlują bazą w której jestem, bo to już nie pierwsze śmieci które dostałem.

Tytuł: "Odbierz doładowanie 200 PLN na rozmowy i SMS"

Link spod grafiki: https://server.netsales.pl/z/19838/CD5331/

Mail z nagłówkami:

Return-Path: <bounce@example.com>

Received: by o2.pl (o2.pl mailsystem) with LMTP;

Sat, 03 Sep 2011 17:05:55 +0200

Received: from moutng.kundenserver.de [212.227.17.10]

by mx4.go2.pl with ESMTP id AnvSvn;

Sat, 03 Sep 2011 17:05:55 +0200

Received-SPF: neutral (mx4.go2.pl: 212.227.17.10 is neither permitted

or denied by domain of bounce@example.com)

Received: from icpu662.kundenserver.de (infong-pl9.1and1.pl [212.227.18.13])

by mrelayeu.kundenserver.de (node=mreu2) with ESMTP (Nemesis)

id 0LcCMD-1RRolK0R9B-00k4tw; Sat, 03 Sep 2011 17:05:55 +0200

Received: from 91.224.128.245 (IP may be forged by CGI script)

by icpu662.kundenserver.de with HTTP

id 4Ag5LO-1Qzrn90AUC-0002Ye; Sat, 03 Sep 2011 17:05:55 +0200

X-Sender-Info: <347577483@icpu662.kundenserver.de>

Date: Sat, 03 Sep 2011 17:05:55 +0200

Message-Id: <4Ag5LO-1Qzrn90AUC-0002Ye@icpu662.kundenserver.de>

Precedence: bulk

X-Apache-Env: www-ip="OTEuMjI0LjEyOC4yNDU=";helo="aWNwdTY2Mi5rdW

5kZW5zZXJ2ZXIuZGU=";script="L2xpc3RzL2FkbWluL2Nvbn

N1bWUucGhw"

To: TWOJASTARA@TWOJASTARA.xx

Subject: Odbierz do?adowanie 200 PLN na rozmowy i SMS

Content-type: text/html; charset=iso-8859-2

From: kontakt@zgarnijdoladowanie.pl

Reply-To:kontakt@zgarnijdoladowanie.pl

X-Mailer: zgarnijdoladowanie.pl

X-Provags-ID: V02:K0:2Ni0pGzD/A5UpFFPmTv79k5HtJReK4SHjXtlXNUi52n

8//QV1pbB7WBdHkrTfalWCjtzraf4QkNX7fFVu2NBIaPjQKh8R

eyytw9BI0htge3N7NiYeQLnNs8dd+3jC/t9s9/yEB+FnJAOYpG

EBFDxN3UFmIEXSDdjHjlBFDtIP+wGOvdCdpgGlvO5Rz1RSMmPh

xdOBVRa5t6xsw6UjLCKRj0d/Ga8YJtR9csvlxQMHtEMnLWSLPr

fOuMvsxcVClQIXqEf1ajw2xEMKNLkxjgZSzuBD/P7bxql7XMnY

9Gd/eM2ruNyt0kI0Brsk0XptJ/MOu2F5QrehVeLfIFRcPFnwSR

Im+AU4Y34LBW7WjqDlKnAJrA8mGEEu3hntjie7qZ9l91fsBU7Q

51piG/lxZEZGQ==

X-O2-Trust: 2, 45

X-O2-SPF: neutral

468x60.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce nic mówić ale kończą się ciekawe programy partnerskie w netsales zostają tylko te na których ciężko cokolwiek zarobić chcę zwrócić uwagę że jeden z programów konkursowych o bonach H&M reklamodawca zakonczył konkurs 31.08.2011 a linki do kampanii dalej działają kliki zlicza ale nie ma jak nabić leada bo konkurs jest zakończony więc moim zdaniem ta kampania powinna być już zamknięta , A na jej miejcse sieć powinna znaleść nowego reklamodawcę.

Apropo niektórych kampani reklamowych typu download now to tez powinny być takie kampanie zamknięte bo powiedźmy sobie szczerze ludzie nawet klikać w kreacje reklamowe nie chcą w tym programie a gdzie jeszcze zeby dokonali leada lub coś zamówili w tym serwisie.

Po prostu prosił bym o więcej ciekawszych programów partnerskich gdzie target był by w ludzi młodych w wieku od 15 do 35 lat bo puki co kampanie się kończą nowych nie przybywa a same oferty o pożyczkach i kredytach oraz kierowanych do firm to jednak za mało tym bardziej ze sporo wydawców prowadzi strony portale kierowane do młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Panie marcinczwa odezwałam się do Pana prywatnie.

Panie MichaelDickson sprawę aktywnych linków już wyżej wyjaśniałam. Nie rozumiem oburzenia, wysyłaliśmy informację o zakończeniu, program aktualnie dla Wydawców jest zamknięty, więc nie wiem w czym problem :)

Panie dedodac, z nagłówka X-Sender-Info, który Pan wkleił jasno wynika, że to nie NetSales jest nadawcą tego mailingu.

Następnym razem, proszę napisać do nas bezpośrednio pomożemy wyjaśnić, a nie pisać bezpodstawne zarzuty na forum.

Bardzo proszę w przypadku jakichkolwiek problemów pisać do nas, na bieżąco odpowiadamy na Wasze pytania. To forum nie jest miejsce do komunikacji z nami.

Panie Wojtekx, dziękuję bardzo, staram się!

Pozdrawiam, Sylwia.

Zespół NetSales.

sylwia.ambroziak@netsales.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie MichaelDickson sprawę aktywnych linków już wyżej wyjaśniałam. Nie rozumiem oburzenia, wysyłaliśmy informację o zakończeniu, program aktualnie dla Wydawców jest zamknięty, więc nie wiem w czym problem :)

To ja może się wtrące i odpowiem krótkim słowem: bzdura - nie ZAWSZE wysyłacie mejla. I uprzedzam - jesteście na white-liście czyli nic z domeny netsales nie trafia do spamu. Wielokrotnie juz wyświetlałem banery programów, ktore dawno się skonczyły...

I dodam też, że sami zaoferwaliście opiekę nad ich wyswietlaniem i wymiana w odpowiedniej chwili i ... g...o z tego wyszło - skoro ktos z NS deklaruje, ze będzie sam zmieniał reklamy to czemu musiałem go popędzać ?!

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności