Skocz do zawartości

NetSales.pl - nowa sieć afiliacyjna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pani Sylwio,

Pisałem kilka razy, dwa razy odniosło to skutek bo coś się tam zmieniło. Ostatnio sam zmieniałem reklamy i kampanie bo nikomu z NS sie nie chciało - powinno to być w logach systemu.

Podreślam, że SAMI zaporponowaliście taki model opieki ...

To jest forum :D dyskusja jest mile widziana ... macie sporo przekazanych infomracji więc je wykorzystajce.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie cofneli 120 zł .... Mimo że ta kwota nie była uzbierana przez 1 miesiąc tylko kilka poprzednich .... Oczywiście bez słowa wyjaśnienia.

O napisz do niech i zapytaj dla czego ci cofnęli kasę jesli chodzi o te zmienianie kreacji reklamowych to zgred ma rację dziś tez otrzymałem od nich email z propozycja zoptymalizowania kreacji ale ja wole działać na swój sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż przekroczę 500 zł w tym systemie i liczę na wypłatę całości

MichaelDicson daj znać jakie informacje otrzymasz w odpowiedzi oraz czy wypłacą Ci pieniądze

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z największych blędów jakie popelniacie, to zbieranie w jakiejkolwiek firmie partnerskiej/systemach/cpm pieniędzy na górkę. Jezeli nei poznaliscie jeszcze firmy, to tuz po przekroczeniu minimalnego progu wyplaty powinnniscie zlecic wyplate. Potem sa placze i zale, ze mialem tyle a tyle a nie wyplacili.

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż przekroczę 500 zł w tym systemie i liczę na wypłatę całości

MichaelDicson daj znać jakie informacje otrzymasz w odpowiedzi oraz czy wypłacą Ci pieniądze

No to tak ja wypłat od net sales miałem już 3 a szykuje się już 4 wypłata tylko teraz zaczynają mnie wkurzać bo w innym wątku albo ktoś się podaje za spółkę cube group i prubuje mnie postraszyć albo rzeczywiście coś ich boli ale nie rozumiem czemu nie piszą bezpośrednio do mnie tylko na forach się wypowiadają.

Jeśli chodzi o wypłaty to one są bez problemowe i wypłacają co miesiąc więc tu o wypłaty niema co się martwić, mogli by dać wiecej ciekawych programów bo niby jest ich w panelu dużo ale te na których najlepiej mi szło już poznikały niestety ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy też Wam tak często odrzucają zgłoszenia i po reklamacji akceptują ?

Odnoszę wrażenie, że pracują tam jakieś automaty, które zamiast obejrzeć z czym naprawdę mają do czynienia, bez zastanowienia odrzucają. Kilka razy już różne programy zgłaszałem, odrzucali, i dopiero po wysłaniu maila łaskawie chcieli zerknąć na to co odrzucili i dokonywali akceptacji.

Teraz odrzucili mi kolejny program do idealnie pasującej witryny. Jakaś paranoja.

Sądzę, że po to firma działa, żeby zarabiać, ale pracownicy jak widać to raczej wyznają : 'czy się śpi, czy się leży, to wypłata się należy'.

Ogólnie jak tylko znajdę jakiś bardziej przyjazny zamiennik (a dziś to cała masa firm się bije o współpracę) , to zrezygnuję w całości z Netsales.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario1973, mi odrzucają 90% zgłoszeń... :D O dziwo nawet jak czasami są reklamy pod serwisy rozrywkowe/społecznościowe (a pod takie reklamy mam trafic).

Osobiście nie próbowałem nigdy pisać "reklamacji" ale jeżeli to działa to i ja spróbuje :P

A co do wypłacalności sieci to jest w 100% wypłacalna, swojego czasu dość aktywnie w niej uczestniczyłem i z wypłatami nie było problemów :D

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie próbowałem nigdy pisać "reklamacji" ale jeżeli to działa to i ja spróbuje :D

a jednak....Pisz, pisz - wskazuj konkretne serwisy do konkretnych programów.

Może ktoś rządzący powinien się o tym dowiedzieć i rozgonić towarzystwo na cztery wiatry.

z wypłatami nie było problemów :D

Tak, kilka stówek miesięcznie płacą... Nie komentuję walidacji...

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie NetSales jest okej, ale... dziś to oni dali ciała. Dlaczego? Bez żadnego e-maila wyłączyli jeden z programów.

Ostatnio ogólnie coś nie tak. Totalny zlew klientów uprawiają. ZERO odpowiedzi.... Obrośli w piórka to mają klientów w d.....

a jaki program wyłączyli ? może mnie to też dotknęło .

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności