Skocz do zawartości

Monitory - same panoramy już tylko zostały?


AdamAGP#

Rekomendowane odpowiedzi

Robią panoramy, bo taki układ boków jest bardziej naturalny dla człowieka. Łatwiej jest nam kręcić głową na boki niż ją podnosić i opuszczać.

Ja też miałem jeszcze w tamtym miesiącu CRT 17", ale zmieniłem na LCD 22" 1680x1050 i jest super. Naprawdę super. Za Della z matrycą E-IPS dałem 1000zł w Agito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią panoramy, bo taki układ boków jest bardziej naturalny dla człowieka. Łatwiej jest nam kręcić głową na boki niż ją podnosić i opuszczać.

Ja też miałem jeszcze w tamtym miesiącu CRT 17", ale zmieniłem na LCD 22" 1680x1050 i jest super.

No łatwiej kręcić głową w lewo i prawo, ale w 4:3 w ogóle nie trzeba kręcić :P

1680x1050 22" też chyba jakiś taki wybiorę bo 1920x1080 to chyba przesada prawie 2:1.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem dzisiaj samsunga 2233BW 22" rozdzielczość natywna 1680-1050, tylko że na szarych i pokrewnych kolorach, czasem widać takiej jakby lecące ukośne fale. Na niższych rozdzielczościach już nie. Da się to jakoś wyregulować, czy to jakaś wada?

Strasznie mi w ogóle oczy wypala, mimo że zmniejszyłem jasność do 20% i kontrast do 50%. Siedzę 20 min i mam dość, na ctr mogłem 12h siedzieć i mi nic nie było.

Nie instalowałem żadnych sterowników z płyty, podłączony na d-sub, karta GF 440mx nie ma DVI.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności