Skocz do zawartości

UWAGA ! Poważna zmiana w google


LuckySpamer

Rekomendowane odpowiedzi

Przez tydzien nikt nie zauwazył newsa w sieci.

Czym Wy się zajmujecie całymi dniami, że nie macie pojęcia o elementarnych dla każdego kto sie zajmuje jakimikolwiek działaniami SEARCH informacjach?

Jeśli ten news jest tylko na vbeta.pl to się nie dziwię. Nie wiem jak inni, ale ja tego bloga akurat nie czytam.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może zrobią odpłatnie ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem udostepnie linka, teraz nie mam mozliwosci.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych SWL też nie znikną ;) Sądząc po szybkości działania supportu np w gotlinku myślę że chłopaki szybko coś wykombinują :)

[edit]

Xann, w eweblinku jest liczone site z Yahoo ale "wycięcie" site z Google również dość mocno "zatrzęsie" systemem ;) (Obecnie site G: 359mln Y:85mln). Niektórzy na tym zyskają a niektórzy stracą ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze liczy site z Y tak ze nie znikną w nim pkt z dnia na dzień ;)

No pewnie. Póki co nie ma się czym przejmować - zrobi się dopiero coś gdy będzie to już pewne, praktycznie każdego dnia ktoś do nas pisze co my zrobimy z tym... wygląda to tak jakby ktoś był w dużym strachu...

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, chopaki trzymajcie zbanowane domenki w google, będzie można je jeszcze wykorzystać

SeoMatik.pl jesli spełniło by się to o czym tu mowa to raczej znaczek powyszego tekstu na koncu tego powinien być taki: ;)

fakt jest ze wtedy będziecie musieli szukać innych parametrów dla wyceny stron i punktów - zaznaczam jak to sie spełni,

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności