Skocz do zawartości

UWAGA ! Poważna zmiana w google


LuckySpamer

Rekomendowane odpowiedzi

......

Xann, w eweblinku jest liczone site z Yahoo ale "wycięcie" site z Google również dość mocno "zatrzęsie" systemem :) (Obecnie site G: 359mln Y:85mln). Niektórzy na tym zyskają a niektórzy stracą ;)

Zgadzam się jedni na tym stracą inni zyskają - jak na giełdzie ktoś traci zeby ktoś zarobił - pozycjonowanie też nie będzie wieczne

;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Xann, no właśnie tylko czy będzie to znowu takie sprawiedliwe jak z dnia na dzień przełączysz się tylko na Yahoo ;)? I niektórzy sprzedawcy punktów będą mieli nie lada problem z "wypłacalnością" :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, szczerze mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałem ;) Ale według mnie takie "drastyczne" przejście z G i Y na samo Y nie jest dobrym rozwiązaniem.

Lepszym rozwiązaniem było by np "zamrożenie" systemu czyli zaprzestanie sprawdzania site na np 1-2 tyg tak aby dać czas użytkownikom na nadrobienie strat (a szczęśliwcom na rozsądne rozdysponowanie punktów) :) I tak zliczasz site dla zwykłych kont co x dni ;)

Dodatkowo spójrz jakie konsekwencje by były w samym linkowaniu, czyli gdy z dnia na dzień wartość 1 punktu rośnie powiedzmy np 3-krotnie :)

(to takie myślenie na szybko ;) )

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

Lepszym rozwiązaniem było by np "zamrożenie" systemu czyli zaprzestanie sprawdzania site na np 1-2 tyg tak aby dać czas użytkownikom na nadrobienie strat (a szczęśliwcom na rozsądne rozdysponowanie punktów) :) I tak zliczasz site dla zwykłych kont co x dni :)

.,...

Można poweidzieć że od dziś nie jako już wiadomo że coś takiego moze nastąpic, rozsądnie bedzie po mału się do tego przygotowywać aniżeli obudzić sie z dnia na dzień z ręka w nocniku

tak jak wcześniej poiwedziałem nie wiem co zrobia inne systemy, my mamy jeszcze site z Y ktore jak widać na dzień 12-9-2009 było jednkowe jak googlwe czyli zniknie nadwyżka tego co dało google w ostatnich mieisacach jakieś 50% pkt

jak to mowią lepsze 50% jak miałby by zniknąc 100%

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

site yahoo w porównaniu z google wcale nie jest jednakowy, tobie Xann latwo mowic ze róźnicy niema dużej, masz swojego SWLa i dyktujesz warunki do ktorych zbieracze punktow musza sie dostosowac, wiesz ze wiekszosc z nich sie dostosuje i nie bedzie protestowac.

Jezeli o mnie chodzi.... mam mega duże zaplecze setki róźnych skryptów, hostignowm, adresow IP itd, wszystko wymieszane na maxa i jak porównuje moje site z yahoo do wynikow google to sa to zupelnie inne wyniki, dla przykładu strona w google potrafi miec 36000 zaindeskowanych podstron, a w yahoo mam ich tylko 6 (sześć), mimo ze liczba BL z Y! jest kilkutysięczna. Co prawda niektory site jest porównywalny, ale w zdecydowanie wiekszej ilsoci to niema ze sobą pokrycia. Dlatego nie mozna porównywac site yahoo do google, bo to jest bardzo nieprecyzyjne, nawet nie jest to zbliżone - po prostu tak sie nieda.

Domena zbanowana w google, nadal bedzie posiadac site w yahoo, wiec do czego to waszym zdaniem bedzie dążyć?

Na chwile obecną racjonalnym wyjsciem wg. mnie bedzie zliczanie przez skrypt systemu wymiany linkow odwiedzin google bota na stronie w ciągu doby/tygodnia/miesiaca czy innego okresu, i przyznawanie punktow na tej podstawie.

Można tą opcje połączyc z innymi, ale na pewno nie mądre bedzie porównywanie situ do całkowicie innych wyszukiwarek.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną racjonalnym wyjsciem wg. mnie bedzie zliczanie przez skrypt systemu wymiany linkow odwiedzin google bota na stronie w ciągu doby/tygodnia/miesiaca czy innego okresu, i przyznawanie punktow na tej podstawie.

pod bota można się podszyć :/

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną racjonalnym wyjsciem wg. mnie bedzie zliczanie przez skrypt systemu wymiany linkow odwiedzin google bota na stronie w ciągu doby/tygodnia/miesiaca czy innego okresu, i przyznawanie punktow na tej podstawie.

Można tą opcje połączyc z innymi, ale na pewno nie mądre bedzie porównywanie situ do całkowicie innych wyszukiwarek.

jaki problem symulować bota?

nadal nie podales miejsca gdzie mówil o tym Matt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną racjonalnym wyjsciem wg. mnie bedzie zliczanie przez skrypt systemu wymiany linkow odwiedzin google bota na stronie w ciągu doby/tygodnia/miesiaca czy innego okresu, i przyznawanie punktow na tej podstawie.

pod bota można się podszyć :/

można albo i nie można, zależy jaki programista będzie skrypt pisał ;]

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$_SERVER['HTTP_USER_AGENT'] = ''; //googlowski user agent

Można za imitować curlem :) a wszystkich IPków robotów googla nikt nie zna :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności